Prekių katalogas

FURREAL interaktyvus brontozauras SAM

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3323338

74,04 €
Charakteristikos
GamintojasFURREAL
Amžius4-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaInteraktyvūs žaislai
FURREAL interaktyvus brontozauras SAM
74,04 €
Atrask smagų mielų interaktyvių „FurReal“ gyvūnėlių pasaulį!„FurReal“ brontozauras Semas – tai mielas dinozauras, kuriam labai patinka jo mylimiausias skanėstas – ledai. Valgydamas, dinozauras taip mėgaujasi, kad skleidžia mielus ir juokingus garsus! Iš viso brontozauras turi daugiau kaip 40 garsų ir reakcijų. Paglostyk ir pamyluok šį mielą mažylį, ir jis taps tavo geriausiu draugu!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę