Prekių katalogas

SILVERLIT YCOO Robotas POKIBOT

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3312267

26,31 €
Charakteristikos
GamintojasSilverlit
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaInteraktyvūs žaislai
SILVERLIT YCOO Robotas POKIBOT
26,31 €

Robotukas POKIBOT turi daugiau kai 6 funkcijas, asortimente – 2 skirtingi stiliai ir 6 spalvos! Robotukas savo balseliu gali atkartoti tavo žodžius (galima įrašyti 3 žinutes), o garsais aktyvinami judesiai atskleidžia skirtingas jo asmenybes. Robotukai POKIBOT žaidžia ir bendrauja tarpusavyje bei reaguoja į rankų plojimą.


Kaina nurodyta už vienetą, kuris parenkamas atsitiktiniu būdu.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę