Prekių katalogas

Laisvųjų svorių rinkinys HMS SGX130 Pro Set 6in1, 30 kg

Greitas pristatymas 2-14 d.d.

Prekės kodas 3172694

142,80 €
Charakteristikos
GamintojasHms
Laisvųjų svorių rinkinys HMS SGX130 Pro Set 6in1, 30 kg
142,80 €

Inovatyvus daugiafunkcinis svarmenų rinkinys SGX 6 in 1 HMS su dviem svarmenimis.

Hanteliai su keičiamais svarmenimis - tai klasika ir kartu privaloma kiekvienos namų sporto salės įranga. Tačiau labai dažnai paaiškėja, kad prireikia kažko daugiau. Dabar to nereikia. Pristatome HMS SGX130 rinkinį, kuris yra 6 viename rinkinyje. Rinkinį sudaro:

 • 1 x štangos

 • 2 x hanteliai

 • 2 x Kettlebells

 • 2 x Stūmimo štangos

 • 1 x Trigubo sukibimo hanteliai

 • 2 x Dvigubo suėmimo hanteliai

Tokio rinkinio dar neteko matyti.

aukštos kokybės medžiaga

Svarstyklės pagamintos iš aukščiausios kokybės kompozito, kurio pastovi struktūra, kietumas ir lankstumas užtikrina visišką patikimumą. Kompozito padengimas tvirtu plastiku papildomai užtikrina ilgaamžiškumą ir atsparumą pažeidimams. Ant visų rankenų yra neslystanti medžiaga, užtikrinanti tvirtą sukibimą. Lazdos jungtis turi specialią kempinę, kuri tiesiogiai padidina komfortą treniruočių su lazda metu.

Nesuskaičiuojamos treniruočių galimybės

Paprastai štangos suteikia daugybę pratimų variantų, tačiau dėl visų į šį rinkinį įtrauktų elementų galimų pratimų spektras yra beveik begalinis. Rinkinys "6 viename" leidžia vartotojui atlikti pratimus visoms raumenų grupėms ir derinti juos taip, kad neįsivyrautų monotonija ir raumenų sąstingis.

Galvutės

Dėl štangų atliekami pratimai, apimantys skirtingas raumenų grupes. Jų privalumas - nestabilumo elementas. Atlikdami pratimą į darbą paleidžiame daug stabilizuojančių raumenų, todėl treniruotė tampa veiksmingesnė. Jos turi srieginę įvorę apkrovai, kurios skersmuo puikiai atitinka svarmenų skylės skersmenį. Todėl keisti krūvį labai paprasta. Žvaigždės formos spaustuvai užtikrina stabilią svarmenų padėtį ant strypų. Juos lengva prisukti prie strypų.

Svarmenys

Svarmuo taip pat yra universalus įrenginys galimų pratimų ir nagrinėjamų raumenų grupių skaičiaus požiūriu. Štangos dėl savo struktūros yra stabilesnės už svarelius, todėl šiuo atveju galime naudoti didesnį krūvį. Ji taip pat bus geras sprendimas jėgos treniruočių nuotykių pradžioje, kai raumenų sąmoningumas yra silpnesnis nei vėlesniuose etapuose. Šio rinkinio štangą sudaro specialus dviejų trumpų štangų derinys. Štangos įvorė įsukama į sąnarį. Centrinis elementas turi ergonomišką kempinę, kuri neleidžia jausti diskomforto atliekant, pavyzdžiui, pritūpimus su štanga.

Kettlebell

Kettlebell yra priemonė, naudojama funkcinei treniruotei ir bendrosioms treniruotėms dėl plačių jos naudojimo galimybių. Treniruotės, atliekamos su kettlebell, įdarbina giliuosius raumenis, todėl, be kita ko, turi įtakos taisyklingai kūno laikysenai. Sukurti kettlebell iš šio rinkinio dalių labai paprasta. Ant specialaus stovo uždedama tiek svarmenų, kiek norima, o tada prisukama rankena. Svarmenis galima keisti. Todėl treniruotes galima lengvai progresuoti ir laisvai pasirinkti svorį konkretiems pratimams atlikti.

Trijų rankenų hanteliai

Kai kuriuos pratimus lengviau ir patogiau atlikti, kai galite paimti krūvį iš abiejų pusių. Rankos dirba simetriškai, o suėmimas yra saugus; galima susitelkti tik į teisingą atlikimą.

Dvigubas štangos laikymas

Prie štangos galima prisukti vieną arba dvi papildomas rankenas. Variantas su viena rankena naudingas, kai norite atlikti kombinuotą pratimą ir greitai pereiti nuo štangos prie kettlebell. Tada prisukame tik vieną rankeną ir gauname štangą, kuri šiuo atveju atlieka kettlebell vaidmenį. Šis sprendimas taip pat palengvina prancūziškojo spaudimo atlikimą naudojant hantelį abiem rankomis.

Priešo spaudimo štangos

Rankutes, kurias galima prisukti prie štangos, taip pat galima naudoti kaip stūmimo atramas. Atramos suteikia galimybę pratimo metu atlikti stipresnį rankų lenkimą, todėl judesio metu kūnas gali kirsti rankų liniją, todėl krūtinės raumenys labiau išsitempia. Dėl to raumenys auga daug geriau.

SGX yra rinkinys, kokio nėra buvę. Vienas gaminys dėl savo nesuskaičiuojamų galimybių įrengs visą namų sporto salę. Privalote jį turėti!

 

 • Svoriai:

  • 2,5 kg - 20,5 x 4,3 cm (4 vnt.)

  • 2 kg - 18,5 x 3,8 cm (4 vnt.)

  • 1,5 kg - 17,5 x 3,4 cm (4 vnt.)

  • 1,25 kg - 16 x 3,4 cm (4 vnt.)

 • Strypų svoris: 448 g

 • Sujungimo sistemos svoris: Sujungimo įtaiso konstrukcija: 387 g

 • Svarmuo: 637 g

 • Griebtuvo svoris: 16 g

 • Bendras rinkinio svoris: 31,5 kg


 

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę