Prekių katalogas

LEGO® 75308 STAR WARS™ R2-D2™

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2024206

159,99 €
Charakteristikos
GamintojasLEGO®
LEGO SerijosLEGO® STAR WARS
Amžius18+
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Išskirtinės savybės +

• Konstruokite ir eksponuokite šį fantastiškai detalų 2021 metų gegužės legendinio „Žvaigždžių karų™“ sagos personažo R2-D2 LEGO® kaladėlių modelį.

• Autentiškas ypatybes sudaro įtraukiama vidurinė koja, pasukama galva, atidaromi ir išskleidžiami priekiniai liukai ir reguliuojamas periskopas bei galvos dėtuvėje paslėptas šviesos kardas.

• Su konstruojamu eksponavimo stovu su informacine lentele, LEGO® Star Wars™ R2-D2 LEGO droido figūrėle ir išskirtine „Lucasfilm“ 50-mečio LEGO kaladėle.

• Šis aukščiausios kokybės rinkinys yra kolekcinių LEGO® Star Wars™ konstruojamų ir eksponuojamų modelių serijos dalis.

• Šis 2,315 dalies rinkinys, suteikiantis sudėtingą ir malonią konstravimo patirtį, taps nuostabia gimtadienio, šventine arba netikėta dovana bet kuriam „Žvaigždžių karių™“ žinovui ir LEGO® Star Wars mėgėjui.

• Šis kolekcinis, iš kaladėlių sukonstruojamas R2-D2 modelis yra daugiau kaip 31 cm aukščio, 20 cm pločio ir 15 cm gylio, tad bus įspūdinga namų arba biuro puošmena.

• Planuojate padovanoti šį rinkinį „Star Wars™“ suvenyrų kolekcininkui, kuris tik pradeda konstruoti LEGO®? Nesijaudinkite, jame yra aiškios instrukcijos, padėsiančios užtikrintai įveikti šį sudėtingą konstruktorių.

• Kolekciniai LEGO® „Star Wars™“ rinkiniai suaugusiesiems sukurti patyrusiems konstruotojams, kurie nori prasmingu, kūrybišku ir smagiu būdu atitrūkti nuo kasdienio gyvenimo.

• LEGO® komponentai atitinka griežtus pramonės standartus, užtikrinančius suderinamumą ir paprastą, saugų sujungimą kiekvieną kartą.

• LEGO® kaladėlės ir dalys yra išbandomos beveik visais įsivaizduojamais būdais, siekiant įsitikinti, kad jos atitinka griežtus pasaulinius saugos standartus.

Prekės kategorijaKonstruktoriai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
LEGO® 75308 STAR WARS™ R2-D2™
159,99 €

Sukurkite nepaprastai detalių konstruojamą R2-D2 LEGO® Star Wars™ modelį su eksponavimo stovu ir R2-D2 LEGO droido figūrėle.

Atkurkite klasikines „Žvaigždių karų™“ akimirkas, konstruodami išskirtinio detalumo R2-D2 LEGO® droido figūrėlę. Nuostabus 2021 metų gegužės modelis kupinas autentiškų detalių, įskaitant įtraukiamą vidurinę koją, pasukamą galvą, atidaromus ir išskleidžiamus priekinius liukus, ištraukiamą ir pasukamą periskopą bei Luke Skywalker šviesos kardą, paslėptą galvos dėtuvėje.Konstruokite ir eksponuokitePrie šio šaunaus konstruojamo modelio pridedamas konstruojamas eksponavimo stovas su informacine lentele, R2-D2 LEGO droido figūrėlė ir išskirtinė „Lucasfilm“ 50-mečio LEGO kaladėlė, kad jis taptų nuostabia namų arba biuro puošmena.Išskirtinė dovanaŠis rinkinys yra aukščiausios kokybės LEGO Star Wars konstravimo rinkinių suaugusiems kolekcijos dalis, todėl jis taps nuostabia dovana sau, „Žvaigždžių karų“ gerbėjams ir pažengusiems LEGO konstruotojams.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę