Prekių katalogas

LEGO® 10267 CREATOR EXPERT Meduolinis namelis

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2011871

121,24 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius1 477
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Amžius12+
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Su 3 LEGO® figūrėlėmis: meduoliniu vyruku, meduoline moteriške ir meduoliniu kūdikiu.

•  Imbierinis namelis pasižymi apsnigtais stogais su spalvingomis saldainių sagutėmis, marga išore su saldainių kolonomis ir lazdelėmis, blizgančiais langais ir aukštu kaminu su švytinčiu židiniu bei detaliu vidumi, konstruojamu vežimėlių ir sniego pūstuvu.

•  Imbierinio namelio viduje daugybė smagių smulkmenų ir saldaininių baldų su miegamuoju, kuriame stovi šokoladinė lova ir cukraus vatos lempa, ir su vonia, kuri neapsieina be tualeto ir vonios!

•  Be to jis turi Kalėdų eglutę ir suvyniotas dovanas bei žaislus, įskaitant medinį arkliuką ir žaislinį traukinuką.

•  Pasigrožėkite skaniais saldaininiais kelio ženklais!

•  Paspauskite kamino dūmų mygtuką ir įžiebkite židinį!

•  Vaikams patiks prasimanyti žaidimų su meduoline šeima.

•  Padėkite meduolinei moteriškei paguldyti meduolinį vaikelį į vežimėlį.

•  Priedus sudaro buteliukas, puodeliai, keptuvė ir kirvis.

•  Išskirtinius elementus sudaro 2019 rugpjūtį pasirodęs tamsintas auksinio luito elementas ir violetinės skaidrios blizgios 1 x 1 kaladėlės.

•  Matmenys: 21 cm aukščio, 26 cm ilgio ir 13 cm pločio.

LEGO® 10267 CREATOR EXPERT Meduolinis namelis
121,24 €
Leiskite šventes konstruodami ir žaisdami su „LEGO® Creator Expert“ 10267 Imbieriniu nameliu. Šis nuostabus modelis pasižymi gausybe pasakiškų detalių: snieguotais stogais su spalvingomis saldainių sagutėmis, gardžiu fasadu su saldainių kolonomis, blizgančiais langais ir aukštu kaminu su švytinčiu židiniu. Namo viduje daugybė smagių smulkmenų ir saldaininių baldų su skoningu miegamuoju, kuriame stovi šokoladinė lova ir cukraus vatos lempa, ir su vonia, kuri neapsieina be tualeto ir vonios. Šis nuostabus LEGO imbierinis namelis atveria neribotas galimybes leistis į nuotykius su meduoline šeima. Vaikai gali užkurti jaukų židinį, padėti nuvalyti takelį sniego pūstuvu ir paguldyti meduolinį vaikelį į jo vežimėlį. Be to jis turi papuoštą Kalėdų eglutę ir suvyniotas dovanas bei žaislus, įskaitant medinį arkliuką ir žaislinį traukinuką. Šis LEGO rinkinys pažengusiesiems suteiks nelengvą, bet malonią konstravimo patirtį, ir taps puikia šventine namų arba biuro puošmena. Su meduolinio vyruko, moteriškės ir kūdikio figūrėlėmis.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę