Prekių katalogas

LEGO® 10262 CREATOR EXPERT James Bond™ Aston Martin DB5

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 2011848

179,00 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius1 295
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Amžius16+
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Autentiška 1965 metų Aston Martin DB5 sportinio automobilio kopija, pasižyminti klasikiniu dizainu su lakuotais sidabriniais priekiniu ir galiniu bamperiais, lietais sidabriniais stipinų ratlankiais, atsidarančia bagažine, variklio dangčiu ir durelėmis bei James Bond™ mechanizmų gausa, įskaitant veikiančia katapultuojančia sėdyne, pasisukančiais registracijos numeriais, galinio lango skydu nuo kulkų, priekinių sparnų kulkosvaidžiais ir prie ratų montuojamais peiliais padangoms.

•  Šis LEGO® James Bond™ Aston Martin DB5 modelis taip pat pasižymi atsidarančiomis durelėmis ir detaliu interjeru su paslėptu sekimo kompiuteriu ir durelių dėklu telefonui.

•  Pakelk variklio dangtį ir apžiūrėk detalų išilginį 6 cilindrų variklį.

•  Patrauk galinį bamperį, kad katapultuotum nepageidaujamus keleivius.

•  Pasuk registracijos numerius, pakelk galinio lango skydą nuo kulkų ir ištrauk prie ratų montuojamus peilius padangoms.

•  Patrauk pavarų perjungimo svirtį, kad pasirodytų priekinių sparnų kulkosvaidžiai.

•  Įsigyk kolekcinę Aston Martin DB5, pasirodžiusio klasikiniame James Bond™ Goldfinger filme, kopiją.

•  Šį rinkinį sudaro 1 290 dalys ir jis skirtas asmenims nuo 16 metų amžiaus

•  2018 metų rugpjūtį pasirodė ypatingi elementai: lakuota sliekinė jungtis, 2 x 4 col. kaladėlė ir 1 m sija bei 1 x 2 col. plytelė su grotelių raštu.

•  Matmenys: daugiau kaip 3 col. (10 cm) aukščio, 13 col. (34 cm) ilgio ir 4 col. (12 cm) pločio.

Gauk leidimą konstruoti su puikiuoju LEGO® Creator Expert 10262 James Bond™ Aston Martin DB5. Ši įspūdinga modelio kopija įkūnija agento 007 žymiojo 1965 metų sportinio automobilio eleganciją ir nesenstantį rafinuotumą, be to jis turi daugybę autentiškų detalių ir veikiančių mechanizmų. Atidaręs dureles rasi detalų interjerą su slaptu sekimo kompiuteriu ir durelėse įmontuotu telefonu. Vykdydamas slaptą užduotį, katapultuok keleivio sėdynę, persuk automobilio numerius, pakelk galinio stiklo skydą, ištrauk ratų spyglius ir pasuk pavarų svirtį, kad iš priekinių sparnų išlįstų kulkosvaidžiai. Šis kolekcinis modelis taip pat turi detalų išilginį 6 cilindrų variklį, lakuotus priekinį ir galinį bamperius, lietus sidabrinius stipinų ratlankius ir Aston Martin ženklelius gale ir priekyje. Modelis sukurtas siekiant suteikti nostalgišką, sudėtingą ir malonią konstravimo patirtį, todėl jį tiesiog būtina įsigyti Aston Martin DB5, Džeimso Bondo filmų ir LEGO konstravimo rinkinių gerbėjams.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę