Prekių katalogas

LEGO® 10258 CREATOR EXPERT Londono autobusas

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2011843

106,43 €
Prekės savybės
GamintojasLEGO®
Dalių skaičius1686
LEGO SerijosLEGO® CREATOR EXPERT
Amžius16+
Prekės kategorijaKonstruktoriai
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Išskirtinės savybės +

•  Londono autobuse gausu iš kaladėlių sukonstruotų priedų ir detalių, įskaitant didelius langus, ryškiai raudoną išlenktą kėbulą, panoraminį priekinį stiklą, dvipusius reklaminius plakatus, specialiai pagamintas standartinio protektoriaus padangas ir paskutinės stotelės ženklą. Jis taip pat turi atidaromą variklio dangtį su varikliu, detalią vairuotojo kabiną su stumdomomis durimis ir nuimamą stogą bei viršutinį denį, kad būtų galima pamatyti detalų vidų.

•  Viduje yra vitanžinės sėdynės, atviras galinis denis su turėklu, šiukšlinė panaudotiems bilietams, gesintuvas ir spiraliniai laiptai į apžvalgos denį. Tarp papildomų autentiškų detalių yra paliktas skėtis, laikraštis, tuščia skardinė ir numesta kramtomoji guma.

•  Išsirink mėgstamiausią dešimtmetį pagal miniatiūrinius dvipusius reklaminius plakatus su 6-ojo dešimtmečio arba šiandieninėmis Londono reklamomis.

•  Nuimk stogą ir viršutinį denį, kad galėtum gerai apžiūrėti detalų vidų.

•  Pastumk vairuotojo duris, kad patektum į detalią kabiną su panoraminiu langu.

•  Pakelk variklio dangtį ir apžiūrėk variklį.

•  Tarp specialių elementų yra 2017 m. rugpjūčio mėn. išleistos standartinio protektoriaus padangos, raudoni ketvirtiniai lankai bei arkos ir 1x1x1 A2/3 kaladėlės su vertikaliomis smeigėmis.

•  Modelį sudaro daugiau kaip 1 680 detalių.

•  Šis modelis yra sukurtas eksponavimui lentynoje greta kitų LEGO® Creator Expert transporto priemonių serijos modelių.

•  Matmenys: virš 18 cm (18 col.) aukščio, 34 cm (13 col.) ilgio ir 13 cm (5 col.) pločio.

Mėgaukis legendiniu dizainu su šiuo žavingu dviaukščiu Londono autobusu, kuriame gausu autentiškų detalių, įskaitant ryškiai raudoną spalvą, panoraminį priekinį stiklą, specialiai pagamintas standartinio protektoriaus padangas, paskutinės stotelės ženklą ir atviru galu su turėklu, šiukšline panaudotiems bilietams, gesintuvu ir pusiau spiraliniais laiptais vedančiais į viršutinį apžvalgos denį. Tarp funkcijų yra atidaromas variklio dangtis su varikliu, detali vairuotojo kabina su stumdomomis durimis, nuimamas stogas ir viršus, kad būtų galima pamatyti detalų vidų su vintažinėmis sėdynėmis ir papildomomis autentiškomis detalėmis, įskaitant paliktą skėtį, laikraštį, tuščią skardinę ir numestą kramtomąją gumą. Taip pat pridedami dvipusiai reklaminiai plakatai su 6-ojo dešimtmečio arba šiandieninėmis Londono reklamomis. Šis LEGO® Creator Expert modelis sukurtas suteikti nelengvą konstravimo iššūkį, bet džiugina galutiniu rezultatu ir dvelkia nostalgija bei žavesiu.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę