Quantum Matrix Technology Pro

Neo Quantum Processor 8K

Infinity Screen

Quantum HDR 48X

ATEITIES TELEVIZORIUS JAU ŠIANDIEN

NUOSTABIAI RYŠKUS IR AIŠKUS VAIZDAS DĖKA YPAČ MAŽŲ IR TIKSLIŲ APŠVIETIMO ZONŲ

„Quantum Matrix Technology Pro“ 

1,5 karto daugiau apšvietimo zonų nei įprasta „Quantum Matrix Technology“. Galinga „Samsung Neo QLED 8K“ su apšvietimo pritemdymo technologija, kuri labai tiksliai valdo mūsų patentuotus „Quantum Mini“ šviesos diodus.

IŠVYSKITE KIEVIENĄ VAIZDĄ SU 8K RAIŠKA

„Neo Quantum“ procesorius 8K

Patirkite neįsivaizduojamą aiškumą ir gylį naudodamiesi galingu „Neo Quantum“ 8K procesoriumi. Televizijos ateitis yra čia, kai dirbtiniu intelektu atliekama giluminė vaizdo analizė, optimizuojant viską, ką žiūrite. Pasinerkite į itin raiškų „Samsung Neo QLED 8K“ vaizdą, kaip niekad anksčiau.

8K RAIŠKOS VAIZDAS NUO VIENO KRAŠTO IKI KITO

Pasinerkite į ekraną su beveik nematomu rėmeliu, kuris suteikia tikrai įtraukiančią 8K vaizdo patirtį.

NEPAPRASTAI RYŠKUS SPEKTRAS, KAD SPALVOS BŪTŲ TIKROVIŠKOS

„Quantum HDR 64x“

Išbandykite ypatingo spindesio galią naudodami itin sodrių spalvų, gilaus kontrasto ir HDR10 + dinaminio tono atvaizdavimą per spalvų spektrą, kuris keičia spalvų siužetą po siužetą ir atskleidžia kiekvieną ryškią detalę.

NEĮTIKĖTINAI AIŠKIAI MATYKITE KIEKVIENĄ DETALĘ

Tikra 8K skiriamoji geba

Pajuskite kiekvieno kadro galią su 33 milijonais pikselių, suteikiančių neįtikėtiną gylio ir aiškumo pojūtį – keturis kartus didesnė raiška nei 4K.

ŽIŪRĖKITE TAI KAS JUMS PATINKA SU 8K RAIŠKA

Žiūrėkite savo mėgstamus filmus, vaizdo įrašus su išskirtine 8K technologija, kuri sujungia gilius mokymosi algoritmus su „Neo Quantum Processor 8K“.

MILIJARDAS SPALVŲ ATSPALVIŲ SU „QUANTUM DOT“

100% spalvų intensyvumas su „Quantum Dot“

„Quantum Dot“ technologija suteikia milijardą kvapą gniaužiančių spalvų atspalvių. Kurie išlieka tikri ir ryškiose scenose.

MINIMALUS AKINIMAS, SIEKIANT SUMAŽINTI ATSPINDŽIUS

Bet kurią dienos valandą be pertraukų žiūrėkite mėgstamas laidas naudodamiesi atspindį mažinančiu sluoksniu, kuris sumažina akinimo efektą ir nepageidaujamus trukdžius.

TOBULAS VAIZDAS IŠ BET KURIOS VIETOS

„Ultra View Angle“ sukurtas siekiant sumažinti atspindį ir pagerinti spalvas, kad ir kur sėdėtumėte, užtikrinant, kad kiekviena vieta būtų geriausia.

DINAMIŠKAS GARSAS, PERTEIKIANTIS VEIKSMĄ IŠ BET KURIOS  VIETOS

„Object Tracking Sound Pro“ 

Išgirskite garsą ten, kur jis sklinda, iš visų televizoriaus pusių, įskaitant centrą, kad tiksliai stebėtumėte ekrano veiksmus ir patobulintumėte realistišką 3D patirtį.

TOBULA HARMONIJA TARP VEIKSMO IR GARSO

Puikiai sinchronizuotas garsas tiek iš televizoriaus, tiek iš garsiakalbių, kad gautumėte sodresnį, kambarį užpildantį garsą.

PRITAIKYTAS GARSAS, TINKANTIS JŪSŲ ERDVEI

„SpaceFit“ garsas

Gaukite pritaikytą garsą naudodami jutiklius, kurie jį optimizuoja pagal jūsų erdvės akustiką, nesvarbu, ar televizorius pritvirtintas prie sienos, ar pastatytas ant stalo.

ABSOLIUTUS GROŽIS MINIMALIZME

Elegantiškas ir kartu galingas televizorius, su švariomis linijomis, itin plonu profiliu ir šiuolaikišku dizainu, padidins jūsų namų erdvę.

PRIDĖKITE GROŽIO PRIE NETVARKOS

Elegantiškas laidų netvarkos mažinimo sprendimas - „Attachable One Connect“ siūlo kompaktišką laidų laikymą, kad jie nebūtų matomi, nesvarbu, ar pritvirtinsite jį ant sienos, ar televizoriaus stovo, ar tiesiog laikysite ant stalo.

IŠSKIRTINIAI JUDESIO PATOBULINIMAI 4K 120HZ DAŽNIU

„Motion Xcelerator Turbo +“

Veiksmo filmai, sportas ir žaidimai rodomi sklandžiai su naujos kartos žaidimų galimybėms, įskaitant HDMI 2.1, „Game Motion Plus“ ir 4K 120Hz dažnį.

MATYKITE VISKĄ VIENAME EKRANE

„Multi View“

Stebėkite savo mėgstamas televizijos laidas ir tuo pačiu rodykite savo telefono vaizdą tame pačiame televizoriaus ekrane, naudodami kelias garso ir išdėstymo parinktis.

TIESIOG PALIESKITE, KAD PRISIJUNGTUMĖTE

Atvaizduokite telefono vaizdą televizoriuje tik paliesdami, kad per kelias sekundes toliau galėtumėte mėgautis filmais, muzika ir programomis didesniame ekrane.

 NEMOKAMA TELEVIZIJA 

„SAMSUNG TV PLUS“

Mėgaukitės tūkstančius valandų nemokama televizija, filmais, sporto laidomis su daugiau nei 150 kanalų.