Pristatoma „Windows 11“

Nauja „Windows“ patirtis, suteikianti dar daugiau bendravimo ir darbo galimybių.

Naujas požiūris

„Windows 11“ suteikia ramią ir kūrybišką erdvę, kurioje galite naujais būdais realizuoti savo poreikius ir pomėgius. Pristatydama atnaujintą meniu Pradėti, naujus būdus bendrauti su mėgstamais žmonėmis, gauti naujienas, žaisti žaidimus ir naudotis turiniu bei kitas naujas funkcijas, „Windows 11“ tapo vieta, kurioje galite lengvai mąstyti, save išreikšti ir kurti.

Padidinkite savo produktyvumą

Pasiekite visas reikiamas programas ir lengvai dirbkite kelis darbus vienu metu pasinaudodami tokiais įrankiais, kaip fiksavimo ekrane įrankiai, darbalaukiai ir nauja, intuityvesnė pakartotinio prijungimo funkcija.

Nauji bendravimo būdai

Susisiekite su artimaisiais akimirksniu tiesiai iš darbalaukio naudodami programą „Microsoft Teams“. Skambinkite ir kalbėkitės nemokamai, nepriklausomai nuo to, kokiu įrenginiu jie naudojasi.

Jūsų turinys, kurį tvarkote jūs patys

Naudodami „Microsoft Edge“ ir daugybę pasirinktinų valdiklių galite greitai gauti naujienas, informaciją ir sužinoti apie naujausias jus dominančias pramogas. Reikiamas programas ir mėgstamas žiūrėti laidas lengvai rasite naujojoje „Microsoft Store“ parduotuvėje.

Laikas žaisti. Bet kuriuo laiku.

Naujoji „Windows“ sistema pateikia geriausią platformą kompiuteriniams žaidimams ir plačiausią žaidimų asortimentą.

Kompiuteris kiekvienam iš mūsų

Naująją „Windows“ sistemą galima diegti įvairiausiuose įrenginiuose, kuriuos pagamino Microsoft partneriai, pristatantys naujausias lietimo, rašiklių ir balso technologijų naujoves, padėsiančias išsirinkti jums tinkamiausią įrenginį už prieinamiausią kainą.