Perkelkite savo žaidimų patirtį į aukštesnį lygį

Leiskite sau mėgautis naujausiais AAA žaidimais be jokių kliudžių. Galingas 10 kartos Intel procesorius, pažangi, apdovanojimus pelniusi NVIDIA vaizdo plokštė, raiškus FHD ekranas bei žaidimams skirta klaviatūra leis be vargo žaisti ir transliuoti mėgstamus žaidimus.

Galinga aušinimo sistema

Galinga techninė įranga nieko nereiškia, jei nėra geros aušinimo sistemos, galinčios efektyviai išsklaidyti susikaupusią šilumą. Tačiau Lenovo pasirūpino ir tuo, IdeaPad Gaming 3i leis mėgautis dar tylesniu ir efektyvesniu aušinimo sistemos veikimu, nei bet kada anksčiau. Šis kompiuteris turi dvigubą ventiliatorių ir aušinimo angų sistemą, todėl itin greitai išsklaido šilumą, taip neleisdama procesoriui įkaisti. Galiausiai, šis žaidimų nešiojamasis kompiuteris turi Q Control funkciją, leidžiančią vartotojams keisti ventiliatoriaus greitį ir pritaikyti aušinimo sistemos veikimą savo poreikiams.

Puikus vaizdas

Išvyskite savo mėgstamiausius žaidimus taip ryškiai, kaip dar niekada anksčiau. FHD (1920x1080) raiškos ekranas su IPS mažina nepageidaujamą striginėjimą ir užtikriną itin sklandžius judesius (ekrane). Su šiuo kompiuteriu matysite puikų vaizdą žiūrėdami bet kuriuo kampu, tad Jūsų žaidimo patirtis taps dar geresnė.

Patogi klaviatūra

Itin ergonomiška, žaidimams pritaikyta klaviatūra perkels Jūsų sugebėjimus į kitą lygį. Miklus jutiminis laukelis, pilno dydžio skaičių klaviatūra, atskiri media mygtukai, dideli rodyklių klavišai ir 1.5 mm klavišų eiga suteiks galimybę pasiekti geriausius rezultatus ir pakliūti į lyderių gretas.