Daugiau už mažiau

Iš pažiūros IdeaPad 3 primena paprastą nešiojamąjį kompiuterį, tačiau jame slypi kur kas daugiau. Ištvermingas 10-tos kartos Intel Core procesorius bei galingos atminties parinktys užtikrina, kad IdeaPad 3 galės prisitaikyti prie Jūsų greito gyvenimo ritmo. Bonusas: skaičių klaviatūra padidins Jūsų produktyvumą, nesvarbu ar planuojate savo biudžetą, ar atliekate darbines užduotis.

Ne tik darbui, bet ir pramogoms

Didelis ekranas su HD raiška dovanoja aukštą vizualaus turinio kokybę ir moderniai atrodantį dizainą. Dvigubi „Dolby Audio” garsiakalbiai optimizuoja garsą, todėl Jums patiks ne tik tai ką matote, bet ir tai ką girdite. Žiūrėkite filmus, klausykite muzikos, naršykite, tiesiog pramogaukite be ribų!

Privatumas visuomet ranka pasiekiamas

Nors IdeaPad 3 nešiojamas kompiuteris turi daug įvairių pažangiausių technologijų, tačiau kartais tobulumas slypi paprastume. Kiekvienas žmogus vertina privatumą, štai kodėl Lenovo sukūrė kameros dangtelį. Pamirškite nepatogius lapelius ir lipdukus, baigę vaizdo pokalbį tiesiog uždenkite kamerą specialiu dangteliu ir apsaugokite save bei savo šeimą nuo nepageidaujamų privatumo pažeidimų.