Ne tik darbo įrankis, bet ir aksesuaras

Grakščios linijos ir subtilus dizainas, IdeaPad 5 nėra tik paprastas nešiojamasis kompiuteris - tai Jūsų stiliaus dalis. Detalėmis neperkrautas minimalistinis dizainas sukuria prabangos įspūdį, o lengvumas ir kompaktiškumas leidžia prietaisą visuomet nešiotis su savimi. Nepaprastas kūrėjų atidumas detalėms pavertė šį kompiuterį neatsiejama Jūsų gyvenimo dalimi.

Saugumas pirmoje vietoje

Įvairūs lapeliai bei lipdukai jau praeitis, nuo šiol savo privatumą saugokite kompiuterio kamerą uždengdami specialiu dangteliu. Lenovo Jums siūlo žengti į naują amžių ir mėgautis pažangiomis priemonėmis užtikrinančiomis visapusišką saugumą. Tačiau rūpestis Jūsų apsauga nesibaigia čia. Naudodami ant įjungimo mygtuko esantį pirštų atspaudų skaitytuvą, galite nustatyti, kad IdeaPad net neįsijungtų, nebent jis aptiktų Jūsų biometrinį parašą.

Pramogos be jokių ribų

Lenovo IdeaPad 5 turi itin platų ekraną (ekranui skirta erdvė yra išnaudota iki paskutinio milimetro) bei Dolby Audio garsiakalbių sistemą. Ištrinkite ribas ir pasinerkite į mėgstamų filmų bei serialų pasaulį!