kaercher hero-1

GRĄŽINKITE GYVENIMO SPINDESĮ

GRĄŽINKITE
GYVENIMO
SPINDESĮ

VISI PASIŪLYMAI
kaercher hero-1

GRĄŽINKITE GYVENIMO SPINDESĮ

AUKŠTO SLĖGIO PLOVIMO ĮRENGINIAI

Pamenate tą jausmą, kurį patyrėte, kai jūsų automobilis buvo naujas ir įvažiavimas į garažą – ką tik išasfaltuotas? Kai sodo baldai pirmą kartą išvydo dienos šviesą, o namelio sienos dar nebuvo samanotos? Tai buvo tikra WOW akimirka! Bet „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginys nebijo dulkių, purvo ir nekontroliuojamo irimo. WOW jausmas ir daiktų spindesys niekur nedingo. Metas jį susigrąžinti! Jūs ir jūsų „Kärcher“ – įveikite purvą, naudodami rimtą jėgą ir darykite tai smagiai. Paverskite nešvarų darbą malonumu. Grąžinkite WOW jausmą!

K 7

Premium klasės įrenginiai

 Pagamintas iš aukštos kokybės aliumino

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 Galingas pistoletas „Full Control Plus“

 „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

 Tinka įsisenėjusio purvo pašalinimui

K 5

Tvirtų prietaisų serija

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 Galingas pistoletas „Full Control Plus“

 „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

 Tinka įsisenėjusio purvo pašalinimui

K 4

Kompaktiški įrenginiai

 Vandens aušinimo sistema variklyje

 „Vario Power“ purškimo ietis

 Tinka vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti

K 2

Įrenginiai pradedantiesiems

 Universalus variklis

 „Vario Power“ purškimo ietis

 Integruotas vandens filtras

 Tinka nedidelio purvo pašalinimui

Same Height Control

KETURI GALINGI ĮRENGINIŲ TIPAI

Kai kalba sukasi apie valymą ir priežiūrą, visada galima pasikliauti „Kärcher“ plovimo įrenginiais. Jų gama sukurta tam, kad patenkintų jūsų poreikius. Išsirinkite tą, kuris tinka būtent jums.
kaercher tipai-1

Smart Control

Šie išmanūs plovimo įrenginiai gali atlikti bet kokias užduotis. Naudodami „Home & Garden“ programėlę savo telefone, belaidžiu „Bluetooth“ ryšiu galėsite valdyti „Smart Control“ purškimo pistoletą, „3-in-1 Multi Jet“ purškimo antgalį bei įvairius prietaiso veiklos parametrus.

kaercher tipai-2

Power Control

Švelnus ir efektyvus valymas dar niekada nebuvo toks lengvas. Jūsų paslaugoms – tiksli galios kontrolė, „Home & Garden“ programėlė, ekranas ir galingų priedų rinkinys su „Power Control“ pistoletu ar „Vario Power“ purškimo antgaliu. 

kaercher tipai-3

Compact

Tobulas pagalbininkas tiems, kurie ieško mobilaus ir kompaktiško dizaino. Šis prietaisas su integruota žarnos saugykla užima mažai vietos ir yra visada pasiruošęs dirbti.

kaercher tipai-4

K 2 Battery

Puikiai tinka mažesniems valymo darbams ir veikia netgi ten, kur nėra elektros šaltinio. Belaidis, patogus, mobilus ir lankstus. Gali parodyti galią tada, kai jos reikia. 

SMART CONTROL

Su pirmaisiais programėle valdomais aukšto slėgio įrenginiais jūs priklausote aukščiausiai lygai. Valdykite „Kärcher Smart Control“ prietaisus savo išmaniuoju telefonu ir visada po jūsų ranka esančiu virtualiuoju konsultantu konsultantu. Atraskite idealų slėgį ir įvairius priedus, kurie padės pasiekti optimalius rezultatus. 

Valykite kaip tikras ekspertas

Telefone prijunkite „Smart Control“ aukšto slėgio įrenginį prie „Kärcher Home & Garden“ programėlės ir valymas taps dar efektyvesnis. Čia darbuojasi virtualus konsultantas, kuris pateikia praktinių patarimų ir atskleidžia gudrybių įvairioms valymo situacijoms bei daiktų valymui.
placeholder image

„Boost“ režimas

„Smart Control“ serijos įrenginiai turi papildomos galios „Boost“ režimą. Jis veikia 30 sekundžių, užtikrindamas maksimalų vandens srovės slėgį, ir praverčia šalinant įsisenėjusius nešvarumus. „Boost“ režimą galite įjungti ant purškimo pistoleto arba programėlėje. 
placeholder image

Viskas, ko reikia valymui

Turėdami išmanius įrangos priedus, pavyzdžiui „Smart Control“ purškimo pistoletą, „3-in-1 Multi Jet“ purkštuvą ir „Plug ’n’ Clean“ ploviklių sistemą, jūs galite ramiai įveikti visus valymo iššūkius.
placeholder image

POWER CONTROL

Sudėtingiems valymo darbams reikalingi tinkami įrankiai ir technologijos. Būtent tai gali pasiūlyti „Power Control“ modelių gama. Jie aprūpinti ekraną turinčiu „Power Control“ purškimo pistoletu, kuris rodo pasirinktą slėgį ir leidžia rinktis valymo režimus, „Plug ’n’ Clean“ valiklio sistema, padedančia greitai ir švariai pakeisti plovimo priemonę, aukštos kokybės teleskopinė aliuminio rankena patogiam transportavimui, greitosios jungties sistema, palengvinančia žarnos prijungimą prie įrenginio ir pistoleto. O kad visi priedai būtų lengvai pasiekiami, sumontuota patogi saugojimo sistema.
placeholder image

AKUMULIATORINIS PLOVIMO ĮRENGINYS

Spindesys ir švara – be elektros: akumuliatorinis plovimo įrenginys „K 2 Battery“ tinka daugeliui skirtingų valymo užduočių. Su juo lengvai nuplausite automobilį, motociklą, dviratė, valtį ir atliksite kitus nedidelius valymo darbus. Dėl iki 14 minučių veikiančio akumuliatoriaus, jūs esate visiškai nepriklausomai nuo elektros tinklo. Kol valote, purškimo pistoleto ekranas rodo jūsų pasirinktą darbo režimą. 
placeholder image

KOMPAKTINĖ SERIJA

Tvirti „Compact“ serijos aukšto slėgio valymo įrenginiai pasižymi mažais matmenimis ir lankstumu. Kompaktinius K 4, K 5 ir K 7 serijų modelius galima naudoti tiek vertikalioje, tiek ir horizontalioje padėtyje. Jų varikliai yra aušinami vandeniu. Taip užtikrinamas didžiausias našumas ir ilgaamžiškumas.
K 7 aukšto slėgio kompaktinis įrenginys aprūpintas ypač tvirta, patogia ir persukimui atsparia „PremiumFlex“ žarna. K2 ir K 4 kompaktinių modelių žarnas galima susukti virš priekinio dangčio, todėl jos visada paruoštos darbui ir užima nedaug vietos. Be to, integruotas siurblio mechanizmas automatiškai sumaiško vandenį ir valymo priemonę. 
placeholder image

KAM TINKA AUKŠTO SLĖGIO ĮRENGINIAI?

Aukšto slėgio plovimo įrenginiai – pats efektyviausias ir lengviausias lauko valymo darbų būdas: prijunkite prietaisą prie vandens šaltinio ir elektros tinklo, atsukite čiaupą, įjunkite aukšto slėgio plovimo įrenginį ir leiskite plovimo linksmybėms prasidėti! Specialius priedai šiuos prietaisus paverčia tikrais universalais: galite šveisti nešvarius paviršius, aukštu slėgiu valyti vamzdžius, terasas ir latakus – pritaikymo galimybės praktiškai neturi ribų. Be to, purkštukas užtikrina didžiausią vandens slėgį, todėl kai jis yra arti nešvarumų, jam pasiduoda net sunkiai įveikiamas purvas. Valydami mažiau purvinas vietas arba jautrius paviršius, purkštuką laikykite didesniu nuotoliu.

Sprendimas kiekvienai valymo užduočiai

– dviračiai
– sodo mašinos ir įrankiai
– sodo / terasos / balkono baldai
– tvorelės ir mažesni sodo takai ir takeliai
– motociklai ir motoroleriai
– nedideli automobiliai
– lauko laiptai ir didesni sodo takai
– vidutinio dydžio automobiliai ir universalai
– plytų ir akmens sienos
– kemperiai ir visureigiai
– baseinai ir dideli kiemo plotai
– visos namo ir jo fasado valymo užduotys
placeholder image
placeholder image

Samanotas grindinys ir sienos

Samanos ant grindinių suformuoja storą sluoksnį ir įauga į akmenų poras, todėl joms pašalinti naudokite rotacinį antgalį. Jis sukuria besisukančią srovę, kuri turi du privalumus – siaurai srovei būdingą jėgą ir plačios srovės sugebėjimą padengti didelį plotą. Nukreipkite aukšto slėgio srovę į grindinio paviršių ir lėtai valykite nuo vieno apsamanojusio krašto prie kito, darydami 20-30 cm intervalinius judesius.

placeholder image

Transporto priemonės

Specialūs „Kärcher“ priedai ir valymo priemonės užtikrina visapusišką ir švelnią automobilio priežiūrą. Kad jūsų automobilis ilgai spindėtų, pirmiausia aukšto slėgio srove pašalinkite stambų purvą, o tuomet užpurkškite vabzdžių valiklio ant radiatoriaus grotelių, bamperio ir priekinio stiklo. Tada ratlankių paviršių apipurkškite ratlankių valikliu ir padenkite automobilį valymo priemone, naudodami putų srovę su „Kärcher“ automobiliniu šampūnu. Leiskite pavymo priemonėms pradėti veikti. Galiausiai, nuvalykite automobilį šepečiu nuo apačios iki viršaus.

placeholder image

Terasos

„T-Racer“ terasų valymo priedas dirba švelniai ir efektyviai.Reguliuojamo aukščio sraigtų ir dviejų aukšto slėgio purkštukų derinys sukuria sklendimo efektą, leidžiantį „T-Racer“ pakilti virš paviršiaus. Integruota apsauga saugo propelerius ir purkštukus nuo akmenukų. Prietaisas užtikrina didesnį valymo efektyvumą ir vienodus valymo rezultatus, o gaubtas apsaugo jus ir sienas nuo purslų.

placeholder image

Sodo technika

Atsisveikinkite su gramdymu! Purvą ir žemes galima efektyviai pašalinti nuo vazonų, kastuvų, grėblių, karučių vos per kelias akimirkas, naudojant „Kärcher“ aukšto slėgio plovimo įrenginį. Šia darbui ypač gerai tinka „Vario Power“ ir „Multi Power Jet“ pistoletiniai purkštuvai. Dirbti sode dar niekada nebuvo taip lengva!

placeholder image

Sodo baldai

Su „Kärcher“ sodo valymo rinkiniu lengvai panaikinkite dėl užterštumo ir nepalankių oro sąlygų ant sodo baldų atsiradusias žymes. Atspariam purvui rekomenduojame „Kärcher“ valymo šepetį ir ploviklį.

placeholder image

Langinės

Prieš valymą langines uždarykite. Nustatykite purškimo pistoletą į žemo slėgio padėtį ir naudokite valymo priemonę. Pradėkite nuo langinių apačios. Valymo priemonei leiskite įsigerti kelias minutes, kad purvas visiškai atmirktų. Naudodami valymo šepetį, pašalinkite purvą, o tada nuskalaukite langines aukšto slėgio srove.

IŠSIRINKITE TINKAMĄ MODELĮ

„Kärcher“ siūlo skirtingų tipų ir pajėgumų aukšto slėgio plovimo įrenginius. Ši lentelė padės pasirinkti tinkamą modelį, atsižvelgiant į jūsų poreikius bei valymo darbų apimtis.
placeholder image

 K 7

leistungsklasse k7

Intensyviam naudojimui

Įsisenėjusio purvo pašalinimui

≈ 60 m²/val., iki 180 barų,
iki 600 l/val.

Pagamintas iš aukštos kokybės aliumino, vandens aušinimo sistema variklyje, galingas pistoletas „Full Control Plus“, „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

placeholder image

 K 5

leistungsklassen k-5

Intensyviam naudojimui

Įsisenėjusio purvo pašalinimui

≈ 40 m²/val., iki 145 barų,
iki 500 l/val.

Vandens aušinimo sistema variklyje,  galingas pistoletas „Full Control Plus“,  „3-in-1 Multi Jet“ purškimo ietis

placeholder image

 K 4

leistungsklassen k-4

Vid. intensyvumo naudojimui

Vidutiniškai užterštiems paviršiams

≈ 30 m²/val., iki 130 barų,
iki 420 l/val.

Vandens aušinimo sistema variklyje, „Vario Power“ purškimo ietis, tinka vidutiniškai užterštiems paviršiams valyti

placeholder image

 K 2

leistungsklassen k-2

Neintensyviam naudojimui

Lengvai užterštiems paviršiams

≈ 20 m²/val., iki 110 barų,
iki 360 l/val.

Universalus variklis, „Vario Power“ purškimo ietis, integruotas vandens filtras

PROFESIONALIOS AUKŠTO SLĖGIO PLOVYKLOS

Šalto vandens aukšto slėgio plovimo įrenginių super klasė – sunkiems, kasdieniams valymo darbams. Statybose, žemės ūkyje, pramonėje ar komunaliniame ūkyje - visur reikalinga maksimali galia. Vandens slėgis ir srautas super klasės įrenginiuose yra puikiai subalansuoti.
placeholder image

HD 5/12 C
(1.520-900.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 175 bar., vandens srautas 500 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 5/15 C
(1.520-930.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 200 bar., vandens srautas 500 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 6/13 C
(1.520-950.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 190 bar., vandens srautas 590 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 6/15 M
(1.150-930.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 150 bar., vandens srautas 560 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

GARINIAI VALYTUVAI

Kärcher garų valytuvai užtikrina švarą visame namų ūkyje, o jūsų šeima gali būti tikra, kad viskas valoma iki gilumos – visiškai be chemikalų. Dėl aukščiausio lygio valymo, garai pašalina iki 99,999%* koronavirusų, taip pat 99,99%** visų tipinių buitinių bakterijų ir užtikrina higienišką bei sveiką gyvenimo aplinką.
placeholder image

HD 5/12 C
(1.520-900.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 175 bar., vandens srautas 500 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 5/15 C
(1.520-930.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 200 bar., vandens srautas 500 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 6/13 C
(1.520-950.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 190 bar., vandens srautas 590 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

placeholder image

HD 6/15 M
(1.150-930.0)

Kompaktiškas, lengvas ir universalus

Vertikali ir horizontali veikimo padėtys

iki 150 bar., vandens srautas 560 l/h

Automatinė slėgio sumažinimo funkcija apsaugo komponentus ir prailgina jų tarnavimo laiką. Aukštos kokybės žalvarinė cilindro galvutė.

MECHANINĖS ŠLUOTOS

Šluokite kaip profesionalai. Šlavimas gali būti toks lengvas. Su Kärcher šlavimo prietaisais takeliai, garažo įėjimai ir terasos gali būti nuvalomos greitai, patogiai ir patikimai. Visi lauko plotai greitai spindės švara, nereikalaudami papildomų pastangų. Jokia šluota negali prilygti jų efektyvumui.
placeholder image

S 4 Twin
(1.766-360.0)

Didelė talpa šiukšlėms. Tuštinsite rečiau

Kruopštus kampų, briaunų ir tarpų valymas.

Našumas 2400 m²/h. Valymo plotis 680 mm

Nesvarbu, ar tai žiedlapiai pavasarį, smėlis vasarą, lapai rudenį ar žvyras žiemą: efektyvi ir ergonomiška Kärcher šluota S 4 Twin užtikrina akinantį vaizdą aplink namą ir sodą per rekordiškai trumpą laiką ištisus metus.

placeholder image

 S 6 Twin
(1.766-460.0)

Paprastas šiukšlių talpos ištuštinimas

Šoninio šepečio tvirtinimas be įrankių

Našumas 3000 m²/h. Valymo plotis 860 mm

Šoninio šepečio aukščio reguliavimas, kuris leidžia pritaikyti kontaktinį slėgį prie atliekų ir užtikrinti optimalius šlavimo rezultatus. S 6 Twin taip pat gali būti sulankstoma ir sandėliuojama taupant vietą.

placeholder image

KM 70/20 C 2SB
(1.517-107.0)

Beveik nepaliekantis dulkių valymas

Pagrindinis cilindrinis šepetys yra varomas abiem ratais

Našumas 3680 m²/h. Valymo plotis 480 mm

Stumiamas šlavimo įrenginys paprastam ir lengvam lauko zonų valymui. Šešis kartus greitesnis už šluotą.

placeholder image

 S 4 TWIN 2IN1
(1.766-365.0)

Kintamo ilgio stūmimo rankeną pritaikoma pagal ūgį

Itin greitai paruošiama naudojimui

Našumas 2400 m²/h. Valymo plotis 680 mm

S 4 Twin 2-in-1 komplektuojama su dviem papildomais šoniniais šepečiais su kietesniais šeriais, skirtais šlapioms atliekoms.

LANGŲ VALYTUVAI

Be dryžių. Greitas. Daugiafunkcis! Akumuliatorinis langų valytuvas užtikrina švarą be dryžių ir vandens lašų. Langų valytuvas greitai ir efektyviai valo ne tik langus, bet ir kitus lygius paviršius, tokius kaip kaitlentės, veidrodžiai ar plytelės.
placeholder image

WV 6 Plus
(1.633-510.0)

100 minučių akumuliatoriaus veikimo laikas

Langų valytuvas veikia ypač tyliai

Išvalomas plotas iki 300 m²/h. Antgalio plotis 280 mm

Inovatyvi ilgoji briauna suteikia valymui lankstumo - idealus dirbant arti grindų. Naudokite Kärcher langų valytuvus ant paviršių išsiliejusiems skysčiams susiurbti.

placeholder image

 WV 5 Plus
+ baterija

Papildomas keičiamas akumuliatorius

Guma dengta rankena

Išvalomas plotas iki 105 m²/h. Antgalio plotis 280 mm

Galimybė reguliuoti nubraukimo juostą leidžia nuvalyti paviršių be dryžių iki pat pakraščių.

placeholder image

WV 6 Premium
(1.633-530.0)

Dvi šluostės valymui viduje ir iš lauko

Veikia iki 100 minučių

Išvalomas plotas iki 300 m²/h. Antgalio plotis 280 mm

Kärcher patobulino originalųjį langų valytuvą ir sukūrė dar lankstesnį modelį su inovatyvia silikoninių briaunų technologija.

placeholder image

WV 6 + KV 4
(1.633-570.0)

Valymo šluostė yra sudrėkinama automatiškai

Nenulaša ir nepalieka ruožų

Išvalomas plotas iki 300 m²/h. Antgalio plotis 280 mm

Langų valytuvo ir vibruojančio valymo įrenginio duetas padeda nešvarius lygius paviršius nuvalyti lengvai ir greitai.

DULKIŲ SIURBLIAI

Kärcher dulkių siurbliai sujungia didelę siurbimo galią su manevringumu ir lankstumu. Nesvarbu, ar gyvenate vieno miegamojo bute, didesniuose namuose ar kenčiate nuo alergijos - Kärcher turi tinkamą dulkių siurblį, atitinkantį jūsų poreikius.
placeholder image

 SE 6.100
(1.081-220.0)

2x1 patogi sistema su integruota purškimo išsiurbimo žarna

Idealus alergiškiems žmonėms ir namuose, kur yra gyvūnų

Sauso siurbimo, plovimo, skysčius siurbiantis

Rinkinyje yra purškimo antgaliai kilimų, apmušalų, čiužinių ir automobilių sėdynių valymui.

placeholder image

WD3
(1.629-820.0)

Yra itin galingas, nors naudoja tik 1000 W

Smūgiams atsparus 17 litrų talpos šiukšlių konteineris

Sauso siurbimo, plovimo, skysčius siurbiantis

Papildomi privalumai – šiukšlių konteinerio atidarymo sistema „Pull & Push“, oro pūtimo funkcija, ergonomiška transportavimo rankena bei praktiška elektros laido ir priedų saugojimo vieta.

placeholder image

DS 6 Premium
(1.195-242.0)

Užtikrina iki 99,95 % švaresnį išfiltruotą orą

Daugiapakopė oro filtravimo sistema

Tinka alerginėmis ligomis sergantiems žmonėms

Greitas ir patogus siurbimo vamzdžio ir grindų antgalio saugojimas nedidelių pertraukų metu.

placeholder image

 VC 6 Cordless
(1.198-660.0)

Dulkių talpos ištuštinimas vienu paspaudimu

LED lemputės ant paslankaus grindų antgalio

Žemas triukšmo lygis, atskiras filtrų valymo įrankis

Galingas BLDC variklis (250 W) kartu su 25,2 V akumuliatoriaus įtampa užtikrina patogų darbą.

ŽOLIAPJOVĖS

Nesvarbu, ar tai vejos, gyvatvorės, medžių priežiūra, ar piktžolių bei nukritusių lapų šalinimas. Su Kärcher sodo įrankiais, aplinka taps dar gražesnė. O dėka akumuliatoriaus – dirbsite be didelio triukšmo ir nepatogių laidų.
placeholder image

LTR 18-30
(1.444-311.0)

Valo automatinio susireguliavimo funkcija

Trimerio kraštų pjovimo funkcija užtikrina lygiai nupjautus kraštus

Pakrypimo kampą taip pat lengva reguliuoti

Naudojant atlenkiamą augalų apsaugą išvengiama atsitiktinio šalia augančių gėlių ir medžių apgadinimo.

placeholder image

LMO 18-36
(9.791-561.0)

Lengvai pjauna žolę, net ir sudėtinguose plotuose

Galima be vargo valdyti ir ant nelygių paviršių

Dėl specialios funkcijos nupjauna veją net pakraščiuose.

Mulčiavimo funkcija: naudojant mulčiavimo kištuką, nupjauta žolė yra paskirstoma ant vejos kaip natūrali trąša.

placeholder image

 LMO 18-36
(1.444-420.0)

Galima lengvai nustatyti keturių lygių pjovimo aukštį

Apsaugos užraktas veikia kaip apsauga nuo vaikų

Konteinerio indikatorius rodo, kada jį reikia ištuštinti

Itin lengva, todėl galima be vargo valdyti ir ant nelygių paviršių. Manevringumas: nepaprastai lengva manevruoti net aplink kliūtis sode.

placeholder image

LMO 36-46
(1.444-472.0)

Papildoma kairiojo galinio rato pavara paspaudus mygtuką

Pjovimo aukštis gali būti pritaikomas iki penkių pozicijų

LCD ekranas nurodo likusį veikimo laiką

Keičiamas akumuliatorius gali būti naudojamas su kitais 36 V Kärcher „Battery Power“ platformos įrenginiais.

LAISTYMO ĮRANGA

Lietus pagal užsakymą! Platus Kärcher laistymo prietaisų pasirinkimas pradžiugins visus sodo mėgėjus. Efektyvūs vandens siurbliai ir laistymo produktai užtikrina atsakingą natūralių gamtos išteklių naudojimą. Brangiai kainuojantis vanduo naudojamas optimaliai ir ekologiškai išmintingai. Inovatyvios technologijos ir tikslūs jutikliai užtikrina, kad sodo augalai gautų tiek vandens, kiek jo reikia augimui. Kärcher siūlo efektyvius laistymo purkštukus, pistoletus, purkštuvus, laistymo žarnas, laikmačius, vandens siurblius, greitas jungtis bei šių prietaisų saugojimo sistemas. Ir visa tai - tikram sodininkystės džiaugsmui patirti santarvėje su gamta! Nesvarbu, kokį Kärcher prietaisą naudojate, Jūsų pasirinkimas yra teisingas.
placeholder image

SP 5 DUAL
(1.645-580.0)

Gali būti naudojamas tiek švariam, tiek purvinam vandeniui

Našumas iki 9500 l/h

Įjungiamas ir išjungiamas automatiškai per plūdinį jungiklį.

1 1/4" storio žarnos gali būti greitai ir paprastai prijungiamos su greitosios jungties sriegiais.

placeholder image

BP 7
(1.645-373.0)

Ilgaamžis ir ypatingo aptarnavimo nereikalaujantis siurblys

Našumas iki 6000 l/h

Tausojantis energiją ir ypatingai tylus

Į standartinę komplektaciją įeina pirminis filtras, atbulinis vožtuvas ir apsauga nuo tuščios eigos.

placeholder image

 SP 7 DIRT INOX
(1.645-506.0)

Siurblys pradeda veikti sukontaktavęs su vandeniu

Našumas iki 15000 l/h

Rankinio/automatinio valdymo perjungimas

Automatiniu režimu (auto) siurblys automatiškai išsijungia priklausomai nuo vandens lygio

placeholder image

BP 3 Garden
(1.645-351.0)

Didelė galia bei optimalus vandens slėgis

Našumas iki 3500 l/h

Lengvai pumpuoja vandenį iš 8 m gylio

Optimali sandariklių sistema, užtikrinantį lengvą siurblio pajungimą be įrankių