Prekių katalogas

Canon Mount adapter EF-EOS-R

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 24

Prekės kodas 3029502

157,05 €
Prekės savybės
GamintojasCanon
Canon Mount adapter EF-EOS-R
157,05 €

EOS R adapteris Mount Adapter EF-EOS R

 Su standartiniu Mount Adapter EF-EOS R EOS R adapteriu EF-S ir EF objektyvus galima be vargo naudoti ant EOS R fotoaparatų. Jau turintys EF-S ar EF optinių elementų kolekciją fotografai gali ramiai investuoti į EOS R sistemą, nes jų objektyvai ir toliau veiks taip, kaip turėtų veikti.

 Iplėskite fotoaparato galimybes

  „EOS R“ sistemos adapteriai užtikrina visišką visų „Canon“ EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, todėl EOS fotoaparatą turintys „Canon EOS R“ ir „Canon EOS RP“ savininkai galės panaudoti visus turimus objektyvus.

Canon adapteriai EOS R

Naudokite savo EF-S objektyvus EOS R sistemoje 

EF-S objektyvai yra sukurti APS-C jutiklio EOS DSLR fotoaparatams, bet naudojant adapterį jie tinka ir EOS R sistemos fotoaparatams. Fotoaparatas automatiškai sukurs apkirptus vaizdus, kurie atitiks mažesnį EF-S optikos vaizdo apskritimą. 

Sukurtas ilgam

EOS R adapteriai yra pritaikyti intensyviam profesionaliam naudojimui – jų priekyje ir gale yra metaliniai tvirtinimo elementai. Taip pat jie apsaugoti nuo dulkių ir drėgmės, todėl galite fotografuoti net nepalankiausiomis sąlygomis. 

Sukurtas siekiant našumo 

Jūsų objektyvai veiks taip pat, kaip ir su EOS DSLR fotoaparatais, todėl galite tikėtis to paties puikaus našumo ir aukštos kokybės.EOS R 

 Inžinerijos šedevras

 „Canon“ inžinierių sukurti EOS R sistemos adapteriai užtikrina prie „EOS R“ prijungtų EF ir EF-S objektyvų suderinamumą, kokybę ir našumą.

 

 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę