Prekių katalogas

Filtras Cokin C166-67 CPL Wide 67mm

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 15

Prekės kodas 3029198

78,52 €
Prekės savybės
GamintojasCokin
Filtras Cokin C166-67 CPL Wide 67mm
78,52 €

Cokin C166 žiedinis poliarizacinis filtras

Poliarizaciniai filtrai žymiai pagerina fotografuojamų objektų kontrastą ir spalvų sodrumą. Jų dėka gauname labai ryškias gamtos spalvas ir, pavyzdžiui, intensyvias gėlių spalvas. Kai kurie objektai, kurie atrodo nuobodūs ir blyškūs, žiūrint plika akimi, tampa ryškūs ir malonūs savo spalvomis, kai taikomas poliarizuojantis filtras.
Nepaisant oro sąlygų, poliarizacinis filtras visiškai arba bent iš dalies pašalina šviesos atspindžius nuo nemetalinių paviršių, pavyzdžiui, vandens ar stiklo.

Saulėtą dieną, ypač ryto ar vakaro valandomis, kai poliarizacinis filtras naudojamas, kai tarp fotografavimo ašies ir saulės yra stačias kampas, dangus intensyviai tamsės, o debesys bus paryškinti. Tai yra vienas iš pagrindinių poliarizuojančių filtrų naudojimo ir dažniausiai naudojamų filtrų pranašumų. Poliarizuojančio filtro intensyvumas reguliuojamas pasukant žiedą filtro priekyje ir taip pakeičiant poliarizacijos plokštumą.

Filtras sumažina į objektyvą patenkančios šviesos kiekį iki 1 sustojimo (1EV) ir turi ploną rėmą, kuris sumažina vinjeto galimybę naudojant plačiakampius lęšius.

 

Pagrindinės savybės


- daugiasluoksnės antirefleksinės dangos
- pašalina šviesos atspindžius
- pagerina kontrastą
k
Klientų atsiliepimai apie šią prekę