Prekių katalogas

Irix Edge UV Protector 67mm

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 24

Prekės kodas 3029017

62,91 €
Prekės savybės
Gamintojas
Irix Edge UV Protector 67mm
62,91 €

Šis itin plonas UV filtras pasižymi ypatingu šviesos praleidimu dėl aukštos kokybės optinio stiklo ir daugiasluoksnės antirefleksinės dangos. Tai papildoma vandeniui atspari NANO danga padeda apsaugoti stiklo paviršių nuo dėmių ir vandens lašelių. „Irix“ UV filtras taip pat tinkamai apsaugo priekinį lęšį ekstremaliomis sąlygomis. Tai žemo profilio rėmas ir sulenkti kraštai suteikia labai gerą sukibimą ir funkcionalumą, estetinis dizainas suderinamas su visais „Irix“ gaminiais. „Irix“ filtrų stikliniai paviršiai yra padengti daugiasluoksniu antirefleksiniu sluoksniu, kuris vaizdą išlaiko aiškų ir natūralių spalvų. Papildoma vandeniui atspari danga lietaus metu apsaugo stiklo paviršių nuo vandens lašelių.

 

Aiškus ir saugu

„Irix Edge UV & Protector“ užtikrina jūsų objektyvo saugumą bet kokiomis sąlygomis. Šis filtras yra naudingas, kai mums reikalinga tinkama objektyvo apsauga žygiuojant, keliaujant ar fotografuojant sporto šakas, tokias kaip Pasaulio ralio automobilių čempionatas (WRC), kroso varžybos, taip pat kasdien objektyvo apsaugai nuo dulkių, vandens, atsitiktinių įbrėžimų. 

k 

Violetinio atspalvio sumažinimas

Kita UV filtro ypatybė yra ultravioletinių spindulių sumažinimas, todėl tikslesnės ir natūralesnės spalvos. Tai ypač svarbu atliekant analoginę fotografiją, nes šviesai jautri medžiaga yra ypač jautri UV spinduliams.

 

Nauja technologija

Šis itin plonas UV filtras suteikia nepaprastą šviesos pralaidumą dėl aukštos kokybės optinio stiklo ir daugiasluoksnės antireflektyvios dangos. Tai papildoma vandeniui nelaidi NANO danga padeda išlaikyti stiklo paviršių be dėmių ir vandens lašelių. „Irix“ UV filtras taip pat užtikrina tinkamą priekinio lęšio apsaugą ekstremaliomis aplinkybėmis. Tai žemo profilio rėmas ir raižyti kraštai suteikia labai gerą sukibimą ir funkcionalumą bei estetinį dizainą, kuris dera su visais „Irix“ gaminiais. Stiklo „Irix“ filtrų paviršiai yra padengti daugiasluoksniu atspindėjimo sluoksniu, kuris išlaiko vaizdą aiškų ir natūralų. Papildoma nepralaidi vandeniui danga padeda lietaus metu išlaikyti stiklo paviršių be vandens lašelių.

Kiekvienas „Irix Edge“ filtras parduodamas estetišku ir funkcionaliu korpusu, kuris užtikrina tinkamą apsaugą tiek laikant, tiek transportuojant. 

 

k 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę