Prekių katalogas

Loupedeck+ Photo &amp Video Editing Console

2-4 d.d.

Delivery time on 2021 06 15

Prekės kodas 3029159

330,08 €
Prekės savybės
Gamintojas
Loupedeck+ Photo &amp Video Editing Console
330,08 €

 VISAS VALDYMAS VIENOJE VIETOJE

Individualiai sukurtas, kad paglengvinti nuotraukų redagavimo darbo srautą. 

Susipažinkite su pultu, kuris daro nuotraukų ir vaizdo įrašų redagavimą paprastu ir suteikia jums galimybę sutelkti dėmesį į tai, kas iš tikrųjų svarbu - pasiekti tobulą redagavimą. 

Sukurtas profesionalams, entuziastams ir visiems tarp jų esantiems, „Loupedeck +“ turi intuityvią vartotojo sąsają su valdikliais, skirtais jūsų darbams retušuoti, pažymėti ir tikslinti.

„Loupedeck +“ yra specialiai sukurtas, kad pagerintų „Adobe Lightroom“, „Adobe Premiere Pro CC“, „Adobe Photoshop“ ir „Final Cut Pro X“ redagavimo patirtį. 

Visos jūsų naudojamos funkcijos yra suskirstytos pagal kategorijas. Taigi, užuot šokinėję tarp meniu, skydų ir submeniu, jie visi yra vienoje vietoje - tiesiai po ranka. Viso ekrano režimo redagavimas leidžia redaguoti niekada neatitraukiant akių nuo vaizdo ar vaizdo įrašo. 

 

 

REDAGUOKITE NAUJU LYGIU SU  "Loupedeck +"

 

„Loupedeck +“ yra kruopščiai suprojektuota komandos, kuri puikiai supranta redagavimo darbo eigos smulkmenas - naudodama „Loupedeck“ bendruomenę. Kiekvienas mygtukas, ratukas, slankiklis ir funkcijos yra pritaikytos veikti intuityviai ir pagerinti visą redagavimo darbo eigą.

 

 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę