Prekių katalogas

PEPPA PIG Rinkinys „Pepos senelio laivas“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3122517

36,67 €
Charakteristikos
GamintojasPEPPA PIG
Amžius3-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
PEPPA PIG Rinkinys „Pepos senelio laivas“
36,67 €
Sveikas atvykęs į kiaulytės Pepos pasaulį! Prisijunk prie Pepos, jos broliuko paršelio Džordžo, mamos ir tėčio, ir visi kartu leiskitės į smagius nuotykius. Kiaulytė Pepa – visų mažylių mylimas personažas. Susipažink su Pepa, jos broliuku paršeliu Džordžu, mama ir tėčiu, ir kartu su jais leiskis į smagius nuotykius. Kad ir ką sumanytų šie linksmi herojai, kiekviena jų diena būna linksma ir kupina smagių atradimų bei įdomios veiklos. Šis rinkinys – tai kiaulytės Pepos senelio laivas, kuriuo plaukiant galima ilsėtis ant denio arba nulipti į apačioje esančią virtuvėlę. Laivelis turi ratukus, nuimamą viršutinį denį, jame yra Pepos senelio figūrėlė bei 7,5 cm Pepos figūrėlė.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę