Prekių katalogas

SCHLEICH SOFIA´S BEAUTIES Pradinis rinkinys „Sofia & Dusty“

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3415207

33,98 €
Charakteristikos
GamintojasSCHLEICH
Amžius4-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
SCHLEICH SOFIA´S BEAUTIES Pradinis rinkinys „Sofia & Dusty“
33,98 €
Ar gi ne puiku?! Sofija ir jos trakėnų veislės kumelė iš kolekcijos „Schleich® Horse Club Sofia´s Beauties“ yra tikros draugės visam gyvenimui! Sofija ir Dusty susitiko prie žirgyno, kur Sofija treniravosi su kitu draugišku žirgu. Nuo to laiko jos tapo tiesiog neišskiriamos! Visai kaip kečupas ir bulvytės arba kaip mokykla ir namų darbai! Tik dar labiau. Joms patinka drauge kurti naujas Dusty šukuosenas. Matai tuos spalvingus plaukų segtukus ir karoliukus? Tiesiog neįmanoma nuspręsti, kurie iš jų gražiausi! O gal jau spėjai išsirinkti? Laimei, kumelės karčius ir uodegą galima lengvai keisti ir derinti jų stilių prie Sofijos drabužių. Išbandyk!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę