Prekių katalogas

SCHLEICH SOFIA´S BEAUTIES Žirgų butikas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3415208

66,22 €
Charakteristikos
GamintojasSCHLEICH
Amžius4-7 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
SCHLEICH SOFIA´S BEAUTIES Žirgų butikas
66,22 €
Žirgų butike iš kolekcijos „Schleich® Horse Club Sofia´s Beauties“ yra įvairių spalvų gūnių ir aksesuarų, tinkančių pačių įvairiausių veislių žirgams. Ar žinojai, kad žirgų karčius ir uodegas gali ne tik pinti ir šukuoti, bet ir sukeisti? Dabar nebereikia jaudintis ir rinktis iš kelių šukuosenų! Be to, tai labai patogu fotosesijų metu, net jei jos vyksta kiemelyje už namo. Butiką lengva supakuoti ir nešiotis su savimi. O dabar – stovėk ramiai ir pasiruošk gražiausioms nuotraukoms!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę