Prekių katalogas

SCHLEICH FARM WORLD Bulterjeras

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3170163

9,23 €
Charakteristikos
GamintojasSCHLEICH
Amžius3-12 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
Kas gi čia taip loja? A, žinoma, tai bulterjeras iš „Schleich“ kolekcijos „Farm World“. Tai mielas šuo, turintis ne tik puikią uoslę, bet ir mėgstantis pagulėti ant minkštų pagalvėlių. Šios britų veislės šunys turi trumpą kailį ir yra nusiteikę... viskam! Tereikia, kad būtų daug žaidimų, veiksmo ir linksmybių. Šiam šuneliui patinka lakstyti tarp terasos kėdžių lyg po kliūčių ruožą. Jo ovalios formos galva ir raumeningas kūnas yra būdingi šios veislės bruožai. Stiprios galinės kojos leidžia bulterjerui lengvai stumdyti daiktus. Kartą jis išlaisvino antklodžių pelkėje įstrigusį automobilį.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę