Prekių katalogas

SCHLEICH FARM WORLD Kurtas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3170161

9,23 €
Charakteristikos
GamintojasSCHLEICH
Amžius3-12 m.
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
Oho! Šis kurtas iš „Schleich“ kolekcijos „Farm World“ bėga greitai kaip vėjas. Ir taip yra dėl to, kad kurtas turi ilgas kojas ir aptakų kūną. Būdamas geros nuotaikos, kurtas keliu gali bėgti lygiai su mašinomis. Tačiau jam mieliau patinka ramios ir lengvos lenktynės su traktoriumi. Tada vėjas taip stipriai nepučia jam į veidą. Kurtas yra viena seniausių pasaulyje šunų veislių. Ji tokia sena, kad šios veislės atvaizdų buvo rasta net Egipto piramidžių piešiniuose. Net ir prieš tūkstančius metų šunys klausydavo jiems duodamų komandų ir būdavo geriausi žmonių draugai. Išgirdę komandą „Atnešk!“ jie iškart bėgdavo jos vykdyti. Ar kurtas klausys ir tavo komandų? Pabandyk!
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę