Prekių katalogas

LITTLEST PET SHOP Rinkinys „Veterinarijos klinika“

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 3094255

26,84 €
Prekės savybės
GamintojasLITTLEST PET SHOP
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Veterinarijos klinika pasiruošusi priimti savo mažuosius pacientus! 2 klasikinio dydžio gyvūnėliai, 2 mini ir 2 mikro gyvūnėliai, teminiai aksesuarai ir lipdukų lapas – visa tai slepiasi išskirtinio dizaino pakuotėje, kuri puikiai tiks žaisti ir rinkinį išpakavus! Rink LPS gyvūnėlių kolekciją (įprastus, egzotinius ir pasakų) ir pasirūpink jais veterinarijos klinikoje!
Klientų atsiliepimai apie šią prekę