Prekių katalogas

MOOSE MIGHTY BEANZ Linksmųjų pupelių trasa

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 3094211

9,04 €
Prekės savybės
GamintojasMIGHTY BEANZ
Įspėjimas dėl saugumoDėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Mesk iššūkį draugams ir parodyk, kokius triukus sugebi atlikti su „Mighty Beans“! Ridenk savo „Mighty Beans“ figūrėlę trasa ir įvaldyk neregėtus balansavimo triukus! Ar pavyks įsibėgėjus peršokti per tiltelį? Pabandyk! „Mighty Beans“ trasa susilanksto, ir joje gali laikyti savo figūrėlę. Šią trasą patogu nešiotis su savimi, nes ją gali prisisegti prie diržo ir būti pasiruošęs bet kada pademonstruoti savo triukus. Rinkinyje yra trasa su išskirtine „Mighty Beans“ figūrėle, viena triuko detalė ir lankstinukas su šauniais žaidimais ir iššūkiais.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę