Prekių katalogas

HAS „FurReal“ lojantis šuniukas

Greitas pristatymas 14-28 d.d.

Prekės kodas 2800451

59,99 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Prekės kategorijaInteraktyvūs žaislai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
HAS „FurReal“ lojantis šuniukas
59,99 €

Šiam šuniukui patinka, kai jo klausai – kai jam sukauki arba ką nors pasakai, jis sukaukia atgal! Šis mažylis taip pat puikiai atlieka sargo vaidmenį – tiesiog įjunk jo jungiklį ir jis reaguos į judesius, sukaukdamas ar sulodamas ir taip pranešdamas, kad kažkas yra šalia. Kai paglostysi šuniuko nugarytę ir jį pamyluosi, jis visada parodys, koks laimingas yra. Šuniukui patinka kaukti – ir tada, kai klausosi muzikos, ir tada, kai tiesiog nori tave prajuokinti. Linksminkis su šiuo mažyliu ir leisk jam saugoti tavo kambarį. Pliušinis šuniukas taps geriausiu ir linksmiausiu tavo draugu!


Rinkinyje yra lojantis šuniukas

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų: yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę