Prekių katalogas

HAS Stilingosios magiškos draugės „Equestria“

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2800468

24,99 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Stilingosios Equestria draugės ruošiasi smagiam vakarėliui! Dviese – visada smagiau: galima paklausti ne tik draugės patarimo, bet ir dalintis drabužiais bei daiktais! Rinkinyje yra dvi 7,5 cm lėlytės ir daugybė joms skirtų aksesuarų išskirtiniam stiliui sukurti. Kai kurie aksesuarai slepiasi stebuklingojo gėrimo buteliuke – atidaryk jį ir padėk draugėms išsiruošti į magišką vakarėlį!


Rinkinyje yra 2 lėlytės ir aksesuarai

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę