Prekių katalogas

HAS FRR Gyvūnėlis PEEALOTS

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2800466

29,49 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Prekės kategorijaInteraktyvūs žaislai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
HAS FRR Gyvūnėlis PEEALOTS
29,49 €

Mielas augintinis pasiruošęs pasivaikščioti! Pagirdyk gyvūnėlį iš buteliuko, o tada išvesk į lauką! Eidamas mažylis sukios galvą, skleis linksmus garsus ir vizgins uodegą! Mažo ratuko dėka gyvūnėlis juda tikroviškai, todėl vaikščioti su juo – vienas malonumas! Gyvūnėlis turi pavadėlį, prie kurio galima prisegti mažus PEEALOTS augintinius ir visus juos vedžioti drauge! PEEALOTS pavadėlį galima prikabinti ir prie WALKALOTS pavadėlio, todėl linksmybėms nėra ribų!


Rinkinyje yra gyvūnėlis, nesurinktas pavadėlis (2 lazdelės, rankenėlė ir jungtis) ir buteliukas

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Norėdami, kad gyvūnėlis eitų, turite jį stumti.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę