Prekių katalogas

HAS MLP Magiškasis vienaragis „Oro bučinukas“

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2800472

44,49 €
Prekės savybės
GamintojasHasbro
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Ar kada svajojai turėti augintinį vienaragį? Pasiųsk jam oro bučinuką ir stebėk, kaip šviečia jo ragas, mirksi akys ir plazda sparnai! Atidaręs stebuklingojo gėrimo buteliuką, viduje rasi magiškų aksesuarų, kurie padės vienaragį prižiūrėti ir maitinti. Kuo geriau rūpinsiesi savo augintiniu, tuo daugiau magijos jis skleis.


Rinkinyje yra vienaragis ir 3 aksesuarai

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti!

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - HASBRO

Klientų atsiliepimai apie šią prekę