Prekių katalogas

GORMITI Figūrėlė, 8 cm, asort.

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2800470

8,99 €
Prekės savybės
GamintojasGIOCHI PREZIOSI
Prekės kategorijaFigūrėlės ir gyvūnai
Įspėjimas dėl saugumoĮSPĖJIMAS! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Leiskis į magišką „Gormiti“ pasaulį ir pasinerk į nuotykius su šia 8 cm herojaus figūrėle! Kurk unikalius žaidimo scenarijus ir išgelbėk Gorm salą nuo blogio jėgų!


Rinkinyje yra 1 figūrėlė, 1 žetonas (tik su Karak, Akilos, Hurik ir Typhon figūrėlėmis), 1 ginklas (tik su Akilos ir Xathor figūrėlėmis)

DĖMESIO! Netinka vaikams iki 3 metų – yra smulkių detalių. Pavojus užspringti! Spalvos ir stilius gali skirtis nuo pavaizduotų ant pakuotės. Prieš duodami žaislą vaikams, pašalinkite visas pakuotės medžiagas ir kitus komponentus, kurie nėra šio žaislo dalis.

Žaislas paženklintas CE ženklu


Gamintojas - GP

Klientų atsiliepimai apie šią prekę