Prekių katalogas

SMURFS figūrėlių rinkinys Smurfas su gyvūnėliu, 29278

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2512633

4,55 €
Charakteristikos
GamintojasSMURFS
Amžius5-6, 7-8, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detalių! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.


Smurfo figūrėlės aukštis: apie 5 cm.
Rekomenduojamas amžius: 4 metai+

Kaina yra nurodyta už vieną Smurfą su gyvūnėliu. Jeigu norite įsigyti konkrečią prekę, nepamirškite to nurodyti komentare.


THE SMURFS – tai belgų komiksų knygelių serija, sukurta Peyo 1958-iais. Ji tapo žinoma pasauliniu mastu, kai 1980-iais buvo išleistas animacinis filmukas „Hanna-Barbera“. Populiarėjant smurfams, imta gaminti platų žaislų asortimentą vaikams.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę