Prekių katalogas

PAW PATROL figūrėlė Paw Patrol Bath Squirters, 6040909

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 2500936

4,99 €
Charakteristikos
GamintojasPaw Patrol
Amžius5-6, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detalių! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.

Dabar gali pasiimti savo mėgstamiausius draugužius šunyčius su savimi ir į vonią. „Sky Paw Patrol Squirter“ šuniukas yra ryškių spalvų, kad pabrėžtų jo gražią uniformą. Jis yra minkštas ir suspaustas iššauna vandenį ir jis moka plūduriuoti ant vandens, kad linksmybės vonioje niekada nesibaigtų. Dabar vaikai gali atkurti savo mėgstamas scenas iš animacinio filmuko „Paw Patrol“ vandenyje. 

 

Rekomenduojama vaikams nuo 3 metų.

Baterijos nereikalingos.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę