Prekių katalogas

RUSTY RIVETS figūrėlių rinkinys Core Build Pack, 6034118

Greitas pristatymas 1-5 d.d.

Prekės kodas 299283

15,99 €
Charakteristikos
GamintojasRUSTY RIVETS
Amžius7-8, 9-10, 3-4
Įspėjimas dėl smulkių detalių! Dėl smulkių detalių netinka vaikams iki trijų metų amžiaus. Pašalinkite visą pakuotę, tvirtinimo detales prieš perduodant šį žaislą vaikui. Ant pakuotės esančią informaciją rekomenduojama išsaugoti. Rekomenduojama naudoti prižiūrint suaugusiems. Gali būti smulkių arba aštrių detalių, kuriomis vaikas gali užspringti arba susižeisti. Žaislas gali būti degus – nelaikyti jo prie ugnies šaltinių ir šildymo prietaisų. Kilus gaisrui skambinti pagalbos telefonu 112.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
RUSTY RIVETS figūrėlių rinkinys Core Build Pack, 6034118
15,99 €
RUSTY RIVETS figūrėlių rinkinys Core Build Pack, 6034118 
Laikas konstravimui! Sudėliok Rusty transporto priemones ir sugrąžink juos į gyvenimą - lygiai taip pat kaip animacinime filmuke Rusty Rivets. Mažieji fanai praleis puikų laiką konstruodami šias figūrėles. Suteikite galimybę savo mažiesiems smalsuoliams kurti ir konstruoti kartu su Rusty Rivets personažais! Pasisemkite energijos ir gerų emocijų!

Rinkinye rasite 1 figūrėlę ir 9 dalis sukonstruoti transporto priemonę.

Rekomenduojamas amžius: nuo 3 metų.

Dėmesio! Prekė parduodama po 1 vnt. Pasirinkti norimą variantą nėra galimybės.

 
ID: 778988236338.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę