Informacija
Prekių katalogas

Silkn Jewel Luxx JWX20PE3001

 
Prekės kodas
3041157
143,66 €
14,37 € x 10 mėn.*
Lizingo skaičiuoklė
Skolinantis 143,66 €, sutartį sudarant 10 mėn. laikotarpiui, mėn. įmoka – 14,37 €, metinė palūkanų norma – 0%, mėn. sutarties administravimo mokestis – 0,00 €, sutarties sudarymo mokestis – 0,00 €, BVKKMN – 0%, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 143,66 €.
Pristatymas: 2-3 d.d.
Papildoma garantija
Taisymo pratęsta garantija
arba
Keitimo pratęsta garantija
arba
Papildoma garantija įmonėms
arba
Atsiėmimas Omniva paštomatuose ( 2,99 € )
Atsiėmimas Kaune - Savanorių pr. 441b ( Nemokamai )
Pristatymas DPD kurjeriu ( 4,99 € )
Atsiėmimas DPD paštomatuose ( 3,99 € )
Pristatymas LP Express kurjeriu ( 3,99 € )
Atsėmimas LP Express paštomatuose ( 3,99 € )
Atsiėmimas Venipak paštomatuose ( 3,99 € )
Atsiėmimas Smartpost (Itella) paštomatuose ( 2,99 € )
Charakteristikos
GamintojasSilk'n
Prekės kategorijaEpiliatoriai
Silkn Jewel Luxx JWX20PE3001
143,66 €
 Šiandien „Silk'n Jewel“ dizainas yra visiškai kitoks nei panašių HPL plaukų šalinimo įrenginių. Jame yra tik vienas mygtukas, kurį galite naudoti norėdami įjungti arba išjungti įrenginį arba perjungti į kitą galios lygį. Tai reiškia, kad jums nereikės paspausti pulso mygtuko, kad atlaisvintumėte šviesos blykstę, o tai padės jūsų plaukų šalinimo sesijoms greičiau ir paprasčiau. Paprasčiausiai įkiškite prietaiso galą į kontaktą su oda ir „Jewel“ automatiškai skleidžia šviesos impulsą. Galite pasirinkti fokusuoti mažą plotą, perkeliant įrenginį iš vienos vietos į kitą. Arba galite leisti prietaisui judėti didesniame plote, kad galėtumėte užbaigti keletą minučių.
„Silk'n Jewel“ turi penkis galios nustatymus, iš kurių mažiausias yra 1 lygis. Šie galios lygiai yra susiję su „HPL ™“ blykstės dažniu. Kuo didesnis jūsų pasirinktas galios lygis, tuo efektyvesnis yra gydymas. Nustatydami „Jewel“ į 1 lygį, įrenginys skleidžia vieną šviesos impulsą per sekundę - tai yra greičiausias lygis. Be to, tai yra geras lygis pasirinkti, ar neseniai išėjote į saulę. Kai nustatote įrenginį 5 lygiu, jis kas 3,5 sekundes skleidžia vieną šviesos impulsą. Tai yra efektyviausias lygis, todėl pasiekiami geriausi rezultatai.
Mūsų oda nėra tokia pati spalva: kai kuriose mūsų kūno vietose yra daugiau natūralios pigmentacijos nei kitos, arba dėl to, kad įdegis yra tamsesnis. „Silk'n Jewel“ turi įmontuotą odos spalvos jutiklį, kuris nuskaito jūsų odą. Jei jūsų oda pernelyg tamsiai, prietaisas nesukels šviesos impulso esant didesniam galios lygiui. Tokiu atveju galite tęsti plaukų šalinimo sesiją pereinant prie mažesnio nustatymo. Be to, „Silk'n Jewel“ turi saugos mechanizmą, kuris automatiškai apsaugo akis. Prietaisas skleidžia tik šviesos blykstę, jei jos aplikatorius tiesiogiai liečiasi su oda, o ne tada, kai jis yra nukreiptas į orą.
 Ši technologija buvo atlikta daugelio klinikinių tyrimų objektu, o pirmaujanti dermatologė mano, kad tai yra saugus, paprastas ir efektyvus būdas pašalinti plaukus tipiškoje buities aplinkoje. Gydymą rekomenduoja gydytojai, kurie yra kliniškai įrodyti ir patentuoti ir kuriuos patvirtino Jungtinių Valstijų FDA (Maisto ir vaistų administracija).
Norėdami pasiekti geriausių rezultatų, turėsite atlikti keletą procedūrų. Jei norite įsitikinti, kad savo sesijas planuojate tinkamai ir nepamirškite, galite lengvai įtraukti juos į asmeninį tvarkaraštį, naudodami nemokamą, patogią „Silk'n“ programą. Programos automatinė pranešimų funkcija reiškia, kad niekada nepamiršite būsimos sesijos. Be to, galite kreiptis į programą „App“ dėl bet kokių svarbių klausimų, susijusių su „Silk'n Jewel“. Kitaip tariant, patogus ir universalus!
 
  • Nuolatinis plaukų šalinimas su kliniškai įrodyta ir patentuota HPL ™ technologija
  • „Touch & Glide“ technologija: greitesnis plaukų šalinimas dėl automatinių šviesos impulsų
  • Tinka jūsų kūnui ir veidui
  • 200 000 šviesos impulsų
  • Pasirinkite 5 galios lygius
  • Reguliuojamas greitis
  • Integruotas odos spalvos jutiklis
  • Gali būti naudojamas po rauginimo (1 energijos lygis)
  • Gydymo plotas: 3 cm²
  • Nemokama „Silk'n“ programa skirta gydymui
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę