Prekių katalogas

Elektromobilis vaikams AUDI R8, juodas

Greitas pristatymas 7-14 d.d.

Prekės kodas 2018684

328,99 €
13,71 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 328,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 328,99 €, eilinės įmokos suma – 13,71 €.
Prekės savybės
Gamintojas
LytisBerniukams ir mergaitėms
SpalvaJuoda
Prekės kategorijaElektromobiliai
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.Žaislas netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Elektromobilis vaikams AUDI R8, juodas
328,99 €

Naujausias licencijuotas juodas elektromobilis AUDI R8 yra puIki dovana mažiesiems greičio mėgėjams. Itin panašus į tikrą automobilį, pradeda veikti pasukus raktelį, turi šoninius veidrodėlius, atidaromas dureles, LED žibintus. Taip pat, mašina skleidžia automobilio paleidimo garsą, variklio urzgimą ir norint galima klausyti muzikos. Nuo kitų panašaus tipo modelių skiriasi daug galingesniais varikliais ir papildomai specialiai sustiprintais pavaros režimais. Tikroviškas automobilis Jūsų vaikus džiugins ilgai ir galėsite būti ramūs, nes šis automobiliukas yra saugus žaislas. Nuotolinio valdymo pultelyje yra avarinis stabdis tad, jei tėvai matys, jog vaikas važiuoja per greitai mašinėlę galės tiesiog sustabdyti.


Važiuoti galima tik prižiūrint suaugusiam. Važiuojant turi būti naudojamos apsaugos priemonės, tokios kaip: šalmas, alkūnių ir kelių apsaugos. 


Tinkama vaikams nuo 3 iki 6 metų. 


Specifikacija:

Dvi durys;

MP3, USB, SD;

EVA ratai;

Odinės sėdynės.


Techniniai parametrai:

Svoris: 10.5 kg;

Apkrovimas: iki 30 kg;

Greitis: apie 2.5-6 km / h;

Įkroviklis: 230 V 50 Hz 12V DC 1000 MA;

Akumuliatorius: 2 x 6 V 4 Ah;

Įkrovimo laikas: 8-12 val., pakanka 1-2 val. važiavimui;

Variklis: 2 x 35 W.


Matmenys:

Ilgis: 99 cm;

Plotis: 59 cm;

Aukštis: 43 cm;

Sėdynės plotis: 35 cm;

Ratų diametras: 20 cm.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę