Prekių katalogas

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter M365 PRO

Teirautis

Delivery time on 2020 09 25

Prekės kodas 316286

529,00 €
52,90 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 529,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 529,00 €, eilinės įmokos suma – 52,90 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 100,22 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 110,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 163,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 137,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 163,70 €Naujasis Xiaomi Mi Scooter M365 PRO elektrinis paspirtukas - Jūsų kelionėms!

Šie paspirtukai yra klasikinio dizaino - juodas su raudonos spalvos akcentais. Todėl, šis paspirtukas atrodo subtiliai ir elegantiškai. Šį paspirtuką surinkti yra itin paprasta! Jums prireiks viso labo 3 sekundžių, ir paspirtuką galėsite veštis kartu į kelionę! Svarbu pastebėti, kad paspirtukas yra pagamintas iš aliuminio korpuso ir sveria vos 14,2 kg., todėl nėra sunku jį nešioti.

Šis elektrinis paspirtukas turi vienintelį mygtuką, esantį prie ekrano, tačiau juo galite atlikti ne vieną funkciją. Pavyzdžiui, paspaudus mygtuką - paspirtukas įsijungs, įspaudus mygtuką ir palaikius 3 sekundes - paspirtukas išsijungs. Kai paspirtukas yra įjungtas, paspaudus vieną kartą mygtuką - šviesos įsijungs arba išsijungs. Paspaudus du kartus - perjungsite greičio parinktį (ECO važiavimas, standartinis važiavimas, sportinis važiavimas). Na, o šio paspirtuko ekranėlyje matysite baterijos likutį ir greitį realiu metu. Taip Jums bus pranešta, kada krauti bateriją. 

Šiame elektriniame paspirtuke yra 18650 ličio jonų baterija su 474 Wh, todėl, su pilnai įkrautu paspirtuku, galėsite nuvažiuoti daugiau nei 45 km. Išmanioji energijos valdymo sistema siūlo net 6 apsaugos priemones (apsauga nuo trumpojo jungimo, temperatūros atsparumas, dviguba apsauga nuo per didelio iškrovimo, dviguba apsauga nuo perkrovimo, apsauga nuo viršsrovės, nepakankamos įtampos apsauga). Na, o sužinoti viską apie paspirtuko baterija galėsite naudodamiesi išmaniąją programėlę "Scooter".

Norėdami prailginti baterijos veikimo laiką, Xiaomi gamintojai paspirtuką sukūrė taip, kad paspirtukas saugo energiją įsibėgėjimo metu. Taip pat,  yra įrengta ir regeneracinė stabdžių sistema, kuri padidina avarinio stabdymo sistemą ir tuo pačiu pagerina akumuliatoriaus tarnavimo laiką.

Taip pat, Xiaomi gamintojai kurdami šį paspirtuką, atkreipė dėmesį ir į važiavimo saugumą. Tam yra įmontuoti labai ryškūs priekiniai žibintai, kurie užtikina saugumą tamsiu paros metu. Galiniai šviestuvai - raudonieji, ir išryškėja kaip įpsėjimas pėstiesiems ar kitoms transporto priemonėms. Šio elektrinio paspirtuko padangos 8.5 colių yra pagamintos iš medžiagų mišinio, kurie gerai atlaiko smūgį ir kelio nelygumus, todėl su šiuo paspirtuku važiuosite komfortiškai. Yra ir dviguba stabdžių sistema su galiniu 120 mm stabdžių disku ir priekine E-ABS stabdžių sistema, kurie užtikrina veiksmingą stabdymą. 


 

Klientų atsiliepimai apie šią prekę