Prekių katalogas

Elektrinis paspirtukas Xiaomi Mi Scooter M365 White

Greitas pristatymas Teirautis

Prekės kodas 279312

399,00 €
16,63 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 399,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 399,00 €, eilinės įmokos suma – 16,63 €.
Prekių draudimas iki 200 Eur - 1 metai 124,70 €
Prekių draudimas iki 200 eur - 2 metai 164,60 €
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 92,78 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 104,75 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 116,72 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 144,65 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 124,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 140,66 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 104,75 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 124,70 €
Charakteristikos
GamintojasXiaomi
Baterijos talpa18650 high-power lithium batteries х 30
Ratų skersmuo8.5"
Maksimalus svoris (apkrova)100 kg
Maksimalus greitis, km/hiki 25
Nuvažiuojamas atstumas, kmiki 30 km
SpalvaBalta
Svoris, Kg12.5 kg
Galia +250 W
Prekės kategorijaElektriniai paspirtukai
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Įspėjimas dėl saugumoĮspėjimas: Naudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.Žaislas netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos.


Variklio galia: 250 W

Ratų skersmuo: 8.5"

Papildomas padangų komplektas: Yra

Minimali / maksimali apkrova: 20–100 kg

Maksimalus pasvirimo kampas: 15 °

Rankena: Yra

Matmenys: 108 x 43 x 49 cm

Akumuliatorius: LG High Security 18650 Power Lithium Batteries

Krovimo laikas: 5,5 val.

Maksimalus nuvažiavimo atstumas: 30 km

Žemo įkrovimo lygio indikatorius: Yra

LED apšvietimas: Yra

Bluetooth: Yra

Baterijai taikoma 12 mėn gamintojo garantija.

Kiekvienas Xiaomi Mi paspirtuko dalykas yra apgalvotas. Paspirtuko rėmas, sudedamosios dalys ir aksesuarai pagaminti iš tokio pat dizaino, todėl paspirtukas atrodo minimalistiškai ir itin dailiai. 

Jis yra patogus, nešiojamas. Norint paspirtuką sudėti ar išskleisti, Jums reikės tik vieno mygtuko ir jis per 3sek. jau bus pasiruošęs Jūsų važiavimui arba kompaktiškam jo nešimui. Todėl, jį su savimi, bus patogu pasiimti į namus, universitetą, darbą, ar net į viešąjį transportą. Šis paspirtukas - komfortiškam malonumui!Paspirtuko valdymas - labai paprastas! Norint įjungti paspirtuką, paspauskite vieną kartą įjungimo mygtuką esantį tarp paspirtuko rankenų. Norint išjungti paspirtuką, palaikykite ilgiau tą patį mygtuką. Greitis valdomas greičio akseleratoriumi. Laikykite jį palenkus žemyn, kol pasieksite norimą greitį. Taip pat, tarp rankenų esančiame laukelyje matysite keturias LED švieseles, kurios reiškia, kiek elektrinio paspirtuko baterijos liko.

Su Xiaomi Mi elektriniu paspirtuku važiuokite saugiai tiek dieną, tiek naktį. Paspirtuko priekyje yra itin šviesūs 1.1W priekiniai žibintai. Paspirtuko gale yra raudona švieselė. 


Paspirtuko gamintojai sumontavo jį taip, kad ant priekinių ir galinių ratų yra dvigubos stapdžių sistemos ir eABS, kas užtikrina iki 4 metrų stapdymo kelią. 

Paspirtuko ratai yra beveik 22cm. skersmens, kas užtikrina gerą amortizaciją ir antipraslydimą. 


Paspirtukas turi kelias LG 18650mAh ličio jonų baterijas, kurios užtikrina važiavimą iki 30km. O išmanusis baterijos vadybininkas, išmaniosios programėlės pagalba sureguliuos baterijos veikimą taip, kad su paspirtuku nuvažiuotumėte didesnį atstumą. 

O savo važiavimų statistika galėsite matyti savo išmaniajame įrenginyje, pasinaudodami programėle ir sujungę Bluetooth ryšiu paspirtuką. Programėlėje Jūs matysite greitį, baterijos likutį ir kitą informaciją realiu laiku. Taip pat, programėlėje galėsite nusistatyti, kaip ir automobiliuose esančią, kruizo kontrolę. Kurios metu, galėsite nusistatyti norimą paspirtuko greitį ir tuo greičiu važiuoti, ekonomiškesnioms ir ilgesnioms kelionėms elektriniu paspirtuku!

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę