Prekių katalogas

Elektrinis dviratis HIMO Z20, baltas

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2026880

864,00 €
Charakteristikos
GamintojasHIMO
Maksimalus svoris (apkrova)100 kg
Maksimalus greitis, km/hiki 25
Nuvažiuojamas atstumas, kmiki 80 km
Stabdžiai +Diskiniai
Dviračio tipas +Elektrinis
Prekės kategorijaElektriniai dviračiai
CE sertifikatasPrekė yra sertifikuota ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Elektrinis dviratis HIMO Z20, baltas
864,00 €
Xiaomi HIMO Z20 – labai šauniai atrodantis, puikių techninių parametrų, tvirto aliuminio rėmo elektrinis dviratis. Sertifikuotas - CE standartas, 3C saugumo sertifikatas. Pilnai sulankstomas dviratis, perlenkiamas perpus, vairas nulenkiamas žemyn, kompaktiškas bei patogus transportuoti automobilio bagažinėje, įsinešti į liftą ar tiesiog atsinešti į biurą. Idealus daiktas gyvenant mieste, važiuojant į darbą be kamčių, tiek keliaujant kelionėse, didesnėje bagažinėje sutalpinsite ir du tokius. Suprojektuotas taip, kad teiktų geriausią vairavimo patirtį. Lengvas valdymas, išbandykite vieną kartą ir niekada nepamiršite. Elektrinis dviratis – smagi, patogi ir ekologiška susisiekimo priemonė.

Turi 10Ah 36V bateriją, kuri nuo 0 iki 100 proc. įkraunama per maždaug 5 val. Baterija yra paslėpta ir patalpinta dviračio rėme, turi saugų užraktą, tad būsite dėl jos saugūs dviratį trumpam palikę be priežūros. Bateriją galima išimti ir nusinešti pakrauti į namus, nenešant pačio dviračio iki maitinimo šaltinio. Palaiko 3 važiavimo režimus: vien elektra nuvažiuosite apie 50 km., o drauge mindami pedalus - iki 80 km. Galima naudoti ir be elektros variklio, tiesiog kaip paprastą dviratį. Maksimalus greitis važiuojant elektra - 25 km/h.

Elektrinis dviratis Xiaomi HIMO Z20 turi puikios kokybės japonišką Shimano 6 pavarų sistemą. Dviračių mėgėjai žino, kad tik aukščiausios kokybės dviračiai gali pasigirti Shimano pavarų sistemomis. Dviratis aprūpintas dviguba stabdymo sistema (priekiniai ir galiniai diskiniai stabdžiai).

Xiaomi HIMO Z20 turi ryškų ekraną, kuriame pateikiama informacija: greitis (km/h), nuvažiuotas atstumas, baterijos likutis ir važiavimo režimas. Priekyje ir gale turi ryškiai šviečiančius LED žibintus, ergonomiškas vairo rankenas, patogią sėdėti ir smūgius sugeriančią sėdynę. Dviračio viduryje yra integruotas amortizatorius, suteikia dar daugiau komforto ilgesnių kelionių metu.

20 colių dydžio pripučiami ratai, dviračio sėdynėje yra integruota pompa (ištraukus sėdynę, ji pavirsta pompa). Atitinka IPX7 standartą. Dviračio pedalai taip pat yra nulenkiami, o tai prisideda prie patogesnio dviračio transportavimo.

Savybės:

  • Prekės ženklas HIMO
  • Variklio galia 250W
  • Maksimali apkrova 100 kg
  • Maksimalus greitis 25 km/h
  • Maksimali nuvažiuojama distancija po įkrovimo 80 km
  • Svoris 21.6 kg
  • Spalva Balta
  • Matmenys 1470 x 610 x 1095 mm
  • Baterija Lithium-ion, 10Ah, 36V
  • Pakuotės turinys 1 x HIMO Z20 dviratis 1 x Veržliaraktis 2 x Pedalai 1 x Metalinis priekinis purvasargis 1 x Metalinis galinis purvasargis 1 x Plastikinis priekinis purvasargis 1 x Plastikinis galinis purvasargis 1 x EU pakrovėjas 1 x Instrukcija
  • Rato dydis 20"
  Pirkėjų atsiliepimai apie prekę