Prekių katalogas

Elektrinis dviratis PROPHETE ENTDECKER 20.EST.10 28''

Teirautis

Delivery time on 2020 08 08

Prekės kodas 316639

1 319,99 €
132,00 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 1 319,99 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 1 319,99 €, eilinės įmokos suma – 132,00 €.
Prekės savybės
GamintojasPROPHETE
Baterijos rūšisBlaupunkt Downtube battery lithium ion 36 volt, 10.4 Ah (374.5 Wh
Valdymo skydelisBLAUPUNKT LED
Ratų skersmuo28
BaterijaBLAUPUNKT
PadangosContinental reflex
VariklisBLAUPUNKT
Galinis amortizatoriusNėra
Baterijos įkrovimo laikas4,5 val.
PedalaiSportiniai
Rėmo tipas +Moteriškas
Stabdžiai +Mechaniniai
Rėmo medžiaga +Aliuminis
Priekinis amortizatorius +Taip
SpalvaRuda
Įspėjimas dėl saugumoNaudoti tik prižiūrint suaugusiesiems. Būtina naudoti apsaugos priemones (šalmą, pirštines, antkelius, alkūnių apsaugų priemones ir pan.). Nenaudoti eismo vietose.Dėmesio: žaislas reikalauja gerų įgūdžiu, todėl svarbu imtis visų atsargumo priemonių, kad vaikas nenukristų, nesusidurtų ir nesusižeistų pats ar nesužeistų trečiųjų asmenų.Žaislas netinka jaunesniems kaip 2 metų amžiaus vaikams. Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos.
CE sertifikatasŽaislas yra sertifikuotas ir atitinka Europos Sąjungos reikalavimus žaislams. CE žymą rasite ant pakuotės. Išsaugokite gamintojo ir importuotojo rekvizitus ateičiai. Jie nurodyti ant pakuotės.
Svoris24.1 kg
Elektrinis dviratis PROPHETE ENTDECKER 20.EST.10 28''
1 319,99 €
PROPHETE gamintojo elektriniai dviračiai, tai ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. 


Elektriniai dviračiai nuo tradicinių dviračių skiriasi tuo, kad jie turi tris esminius elementus, kurie jį paspartiną. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kuris kontroliuoją važiavimo darbą. 

Aliuminiuose dviračiuose yra įrengtos ličio-jonų SAMSUNG ir AEG baterijos, kurios yra naudojamos nešiojamuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Apskaičiuota, kad vidutiniškai ši baterija tarpnauja 500 pakrovimų ir jai yra suteikiama dviejų metų garantija. Pilnai pakrovus bateriją, su ja užteks nuvažiuoti nuo 60 iki 150 km., o bendrai paėmus su šia baterija iš viso važiuoti nuo 30 000km! 

PROPHETE dviračiuose yra šiuolaikiniai, bešepečiai AEG arba TRIO 250 vatų varikliai, kurie išvysto nuo 30 iki 100Nm sukimo momentą, todėl mėgausitės laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. Su šiais dviračiais yra patogu važiuoti, kadangi jie turi elektrinį variklį, kuris yra įmontuotas į ratą arba pedalų ašį, ir taip padeda važiavimui. Variklis užsiveda automatiškai, kai yra pradedami minti pedalai. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kokiu tempu minat pedalus. Minant greičiau - galios būna daugiau, minant lėčiau - galios mažiau. O norint sustapdyti transporto priemonę, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti. Ši priemonė veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių važiuotojo pastangų. Elektrinis dviratis, gali pasiekti 25 km/h greitį. 

Svarbu paminėti tai, kad šį dviratį galima naudoti ir kaip tradicinį! Tiesiog atjunkite elektrinį variklį, o pajutus nuovargį - jį vėl įjunkite. 

Elektriniai dviračiai, tai plačiai naudojama transporto priemonė pasaulyje. Jais važinėja visokio amžiaus vartotojai. Jie puikiai tinka miesto gyventojams. Su dviračiu galima aplenkti kamščius, greitai pasiekti kelionės tikslą. 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę