Prekių katalogas

Elektrinis dviratis PROPHETE GENIESSER e9.5 City E-Bike 28"

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 02 27

Nuoroda 316626

1 249,95 €
Prekės savybės
Baterijos rūšisAEG Sideclick
Valdymo skydelisAEG
BaterijaAEG
Ratų skersmuo28
Maksimalus svoris, kg150
PadangosContinental 47-622
VariklisAEG EasyDrive
StabdžiaiMechaniniai
Rėmo tipasMoteriškas
Rėmo medžiagaAliuminis
Galinis amortizatoriusNėra
Priekinis amortizatoriusYra
Baterijos įkrovimo laikas4 val.
TipasMiesto
Svoris25 kg
ApšvietimasLED
Elektrinis dviratis PROPHETE GENIESSER e9.5 City E-Bike 28"
1 249,95 €
PROPHETE gamintojo elektriniai dviračiai, tai ekologiška, šiuolaikinė transporto priemonė. 


Elektriniai dviračiai nuo tradicinių dviračių skiriasi tuo, kad jie turi tris esminius elementus, kurie jį paspartiną. Tai yra: akumuliatorius (baterija), elektrinis variklis ir elektroninis valdiklis, kuris kontroliuoją važiavimo darbą. 

Aliuminiuose dviračiuose yra įrengtos ličio-jonų SAMSUNG ir AEG baterijos, kurios yra naudojamos nešiojamuose kompiuteriuose ir mobiliuosiuose įrenginiuose. Apskaičiuota, kad vidutiniškai ši baterija tarpnauja 500 pakrovimų ir jai yra suteikiama dviejų metų garantija. Pilnai pakrovus bateriją, su ja užteks nuvažiuoti nuo 60 iki 150 km., o bendrai paėmus su šia baterija iš viso važiuoti nuo 30 000km! 

PROPHETE dviračiuose yra šiuolaikiniai, bešepečiai AEG arba TRIO 250 vatų varikliai, kurie išvysto nuo 30 iki 100Nm sukimo momentą, todėl mėgausitės laisvu ir kartais efektingu pagreičiu. Su šiais dviračiais yra patogu važiuoti, kadangi jie turi elektrinį variklį, kuris yra įmontuotas į ratą arba pedalų ašį, ir taip padeda važiavimui. Variklis užsiveda automatiškai, kai yra pradedami minti pedalai. Išmanusis valdiklis suteikia tiek galios, kokiu tempu minat pedalus. Minant greičiau - galios būna daugiau, minant lėčiau - galios mažiau. O norint sustapdyti transporto priemonę, užtenka paspausti stabdžius ar palengva sustoti nustojus minti. Ši priemonė veikia tyliai ir įgalina važiavimą be didesnių važiuotojo pastangų. Elektrinis dviratis, gali pasiekti 25 km/h greitį. 

Svarbu paminėti tai, kad šį dviratį galima naudoti ir kaip tradicinį! Tiesiog atjunkite elektrinį variklį, o pajutus nuovargį - jį vėl įjunkite. 

Elektriniai dviračiai, tai plačiai naudojama transporto priemonė pasaulyje. Jais važinėja visokio amžiaus vartotojai. Jie puikiai tinka miesto gyventojams. Su dviračiu galima aplenkti kamščius, greitai pasiekti kelionės tikslą. 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę