Prekių katalogas

Dantų šepetėlis SOOCAS KIDS

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 336934

24,49 €
Prekės savybės
GamintojasXiaomi
Greičio padėčių skaičius +2
Antgalių skaičius (vnt) +1
Dantų šepetėlio tipas +Dantų šepetėlis
SpalvaŽalia
Greičio reguliavimas +Taip
Prekės kategorijaDantų šepetėliai

Taikomas juokingų animacinių filmų mokymas padės vaikams suformuoti gerą įprotį valyti dantis savarankiškai. Patraukliame animaciniame filme vaikams parodoma, kaip valyti šepetėlį ir demonstruojamas kiekvienas valymo etapas, taip jie gali mokytis kartu su filmuko personažu triušiu. Vaikai gaus apdovanojimus kaskart valydami dantis su žaidimu, kuris taip pat moko vaikus žinių apie vaisius.

Unikalus dizainas taip pat sukelia didesnį susidomėjimą valyti dantis. 

Laiku vykdoma slėgio didinimo funkcija apsaugo vaikų dantis nuo žalos.

Minkštas dantų šepetėlis apsaugo kūdikių dantenas, suteikia vaikams patogų, saugų ir sveiką šepetėlio naudojimą.

Programėlėje yra daugybė specialių žaidimų nuorodų. Atsižvelgiant į valymo trukmę ir valymų skaičių, yra skiriamas atlygis, skatinantis vaikus valytis dantis kiekvieną dieną!

Tinka net kūdikiams. „Soocas“ vaikų dantų šepetėlis turi slėgio jutimo funkciją. Kai šepetėlis spaudžiamas per stipriai, raudona dantų šepetėlio lemputė mirksi, skleidžiamas garsas ir virpėjimo dažnis keičiasi akimirksniu. Tada dantų šepetėlis sumažina slėgį, kad apsaugotų dar tik dygstančius kūdikio dantis.

Antibakteriniai minkšti šepetėlio šereliai. Visi šereliai yra smulkiai suapvalinti, kad nepažeistų mažylio dantenų ir apsaugotų dantų emalį. Šereliai yra 3D formos, kuri labiau tinka dantų paviršiui. Kiekviena šepetėlio galvutė yra vakuuminėje pakuotėje, kuri yra saugesnė ir sveikesnė ir suteikia kūdikiui geresnę burnos priežiūrą. 

Du dantų valymo rėžimai: švelnus ir apsauginis. Jie padeda patenkinti įvairaus amžiaus vaikų poreikius. Maža šepetėlio galvutė gali būti lengvai pasukama burnoje, kad pasiektų visas dantų dalis, efektyviai išvalydama visą burną. Švelnus režimas: tinka vyresnio amžiaus vaikams, kurie gali valyti dantis savarankiškai. Apsauginis režimas: tinkamas mokyti vaikus žemo dažnio režimu naudoti elektrinį dantų šepetėlį.

Ilgas veikimas. Su vienu pilnu įkrovimu galima naudoti dantų šepetėlį iki 20 dienų.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę