Prekių katalogas

Echolotas Deeper Smart Sonar Chirp+ (Wi-Fi ir GPS) Žiemos rinkinys

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 05 25

Nuoroda 339737

259,00 €
Prekės savybės
SąsajaWi-Fi
Gylio intervalas, cmnuo 0,15 m iki 100 m
Prekės kategorijaEcholotai
Echolotas Deeper Smart Sonar Chirp+ (Wi-Fi ir GPS) Žiemos rinkinys
259,00 €
Deeper CHIRP+ –  pirmasis pasaulyje užmetamas echolotas, kuriame naudojama CHIRP technologija bei GPS ir „Wi-Fi“ funkcijos. Trijų spindulių dažniai, nepriekaištingas ryškumas bei išskirtinis tikslumas paverčia šį sonarą puikiu įrenginiu, padedančiu greitai surasti norimų rūšių susibūrimo vietas, aptikti plėšriąsias žuvis, nustatyti, kur yra žuvų būriai, ir žvejoti ypatingame gylyje. Su CHIRP+ pagalba lengviau apsispręsite, kokią strategiją taikyti norint sugauti daugiau ir greičiau.

Termosas – kompaktiškas, 500 ml talpos su nerūdijančio plieno korpusu ir dviguba vakuumine sienelės izoliacija. Apsaugo gėrimus nuo temperatūrų skirtumo, nepaisant orų išlaiko juos karštus ar šaltus.
 
Kaklaskarė – lengva, apsauganti nuo atšiaurių oro sąlygų, pagaminta iš orui pralaidžios medžiagos (90 % mikropoliesterio ir 10 % elastano), pasižyminti švelniu, tampriu ir odai maloniu audiniu. Daugiafunkcinė ir universali, gali būti dėvima skirtingais būdais: kaip kaklo šildytuvas, galvos apdangalas ar slidininko kaukė.
Dangtelis naktinei žvejybai – šis specialaus leidimo dangtelis pasižymi labai nedideliu svoriu ir paprastai yra pritvirtinamas prie jūsų sonaro. Itin ryškus geltonos spalvos dangtelis pravers žvejojant tamsiu paros metu ir esant prastam matomumui – su juo galėsite be vargo stebėti sonaro judėjimą vandenyje. Be to, jis tinka PRO ir PRO+ modeliams.

 
 
Klientų atsiliepimai apie šią prekę