Prekių katalogas

Echolotas Deeper PRO+ Vasaros rinkinys su neperšlampamu krepšiu ir telefono dėklu

1-7 d.d.

Delivery time on 2020 08 14

Prekės kodas 269399

249,99 €
Prekės savybės
GamintojasDeeper
SąsajaWi-Fi
Veikimo spindulys100 m
Gylio intervalas, cm0,5 m / 80 m
TemperatūraNuo -20°C iki 40°C
Skersmuo65 mm
Suderinamas su iOS nuo 8.0 versijos; Android nuo 4.0
Maitinimo šaltinis +USB
Echolotų tipas +Dvidažnis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaEcholotai
Svoris100 g
Echolotas Deeper PRO+ Vasaros rinkinys su neperšlampamu krepšiu ir telefono dėklu
249,99 €
 
Neperšlampamas krepšys

100 % atsparus vandeniui. Suvirintos ir suklijuotos siūlės užtikrina visišką nepralaidumą vandeniui. Į krepšį sudėti daiktai išliks sausi, net jei ant jo be paliovos lis lietus.
 
Erdvus. Krepšio talpa – 10 l, tad jame galėsite laikyti fotoaparatą, žvejybos įrankius, piniginę ir visus reikiamus atsarginius bei šiltesnius drabužius. 
 
Neskęsta. Oras krepšyje išlaiko jį ant bet kokio vandens paviršiaus. Jūsų daiktai išliks saugūs net įkritę į vandenį. 
 
Patogus nešiotis. Ilgi reguliuojami dirželiai leidžia patogiai nešiotis krepšį ant pečių. Abi jūsų rankos bus laisvos. Šis neperšlampamas krepšys pravers ne tik žvejojant, bet ir iškylaujant su baidarėmis, pripučiamaisiais plaustais, stovyklaujant, plaukiojant. 
 
Patvarus. Stora PVC medžiaga pasižymi atsparumu įbrėžimams, smėliui, purvui ir kitoms tipiškoms naudojimo lauke sąlygoms. Jūsų krepšys ilgai atrodys kaip naujas.
 
Telefono dėklas

Lengvai užsandarinamas. Tiesiog atidarykite dėklą, įdėkite telefoną ir užsekite. Jūsų telefonas akimirksniu bus apsaugotas nuo vandens ir kitų oro sąlygų. 
 
100 % atsparus vandeniui. Dvigubas užsegimas neleidžia patekti į dėklą nė lašeliui, tad telefonas bus saugus net įmerkus į vandenį. Galite fotografuoti po vandeniu arba naudotis telefonu pliaupiant lietui... tai išties neįtikėtina!
 
Suderinamas su jutikliniu ekranu. Dėklas yra permatomas ir suderinamas su jutiklinėmis ekrano funkcijomis, tad jame esančiu telefonu galėsite naudotis kaip įprastai. 
 
Patogus nešiotis. Galėsite nebesirūpinti ieškodami telefono ar bijodami jį išmesti. Jūsų telefonas visuomet bus saugiai užkabintas ant jūsų kaklo dirželiu.
 

Deeper Pro+ išmanusis belaidis sonaras suderinamas su iOS ir Android mobiliaisiais įrenginiais. Wi-Fi technologija leidžia užtikrinti 100 m atstumą tarp Deeper Pro+ ir mobiliojo įrenginio, o skenuojamas gylis siekia iki 80m.

Deeper Pro+ naudojama pažangi skaitmeninio apdorojimo technologija sugeba perduoti tikslesnius duomenis per trumpesnį laiko tarpą, padidintas skenavimo dažnis užfiksuoja greitai judančius objektus, o didesnė rezoliucija leidžia pamatuoti pačius mažiausius objektus ir visa tai suderinta viename kompaktiškame įrenginyje.

Kranto GPS režimas suteikia galimybę sukurti batimetrinius dugno žemėlapius naudojant prietaisą nuo kranto. Ši technologija leidžia vartotojui gauti duomenis apie dugno reljefą, vandens būklę ir kitas žūklės sąlygas net jeigu žvejojate nuo liepto, upėje arba iš valties ar laivo.

Deeper PRO+ išmanusis sonaras vertingas žvejybos įrankis suteikiantis daug naudingos informacijos apie žūklės sąlygas vandens telkinyje. Sukurtas žuvų paieškai gylio ir vandens temperatūros nustatymui, dugno reljefą ir kitos sėkmingai žūklei reikalingos informacijos aptikimui.

Deeper išmanioji programėlė turi daug naudingų galimybių tokių kaip pozicijos nustatymas realiuoju laiku, neribota gautų skenavimo duomenų istorija ir poledinės žūklės režimas, išmanusis sonaras Deeper Pro+ puikus pagalbininkas visomis sąlygomis ir tinkantis visiems žvejybos būdams.

Sonaro galimybės:

 • Belaidis Wi-Fi ryšys
 • Kranto GPS režimas
 • Dvidažnis sonaras
 • Tinkamas naudoti jūros ir gėlam vandeny
 • Mažas ir lengvas korpusas
 • Įkraunama baterija, budėjimo trukmė iki 5,5 h
 • Pilnai pasikrauna per 2 valandas
 • Išmaniosios programėlės galimybės:
 • Pozicijos nustatymas realiu laiku ir interneto ryšio nereikalaujantys žemėlapiai
 • Neribota gautų skenavimo duomenų istorija
 • Poledinės žūklės režimas
 • Gylio, temperatūros, žuvies ir dugno reljefo nustatymas
 • Mėnulio fazių kalendorius, užrašai, fotokamera, socialinių tinklų modulis
 • Klasikinis, dienos ir nakties ekrano režimas
 • Automatinė išsijungimo funkcija, taupanti baterijos energiją


Wi-Fi privalumai

Deeper Pro+ išmanusis sonaras naudoja Wi-Fi technologiją kuri leidžia perduoti tikslesnius duomenis. Duomenų perdavimui interneto ryšys nenaudojamas. Wi-Fi atstumas siekia iki 100m skenuojamas gylis iki 80m.

Suderinamumas

Deeper išmanioji programėlė palaiko daugiau nei 9800 iOS ir Android mobiliųjų įrenginių. Programėlės veikimui nėra būtinas interneto ryšys. Offline režime vartotojas gali naudotis mėnulio fazių kalendoriumi, užrašais, žemėlapiais, fotokamera, dienos/nakties režimu ir k.t. Esant galimybei naudotis interneto ryšiu aktyvuojama orų prognozė ir galimybė dalintis laimikio nuotrauka socialiniuose tinkluose.

Deeper išmanioji programėlė palaiko BG, CZ, ZH, NL, FI, FR, DE, HU, IT, JP, KR, LT, MY, NO, PL, PT, RO, RU, SK, ES, TR, UA kalbas.

Išmanioji žūklė

Deeper Pro+ išmanusis sonaras gali būti naudojamas bet kurioje vandens telkinio vietoje, sonaras plūduriuoja vandens paviršiuje ir perduoda informaciją apie dugno struktūrą, gylį, vandens temperatūrą, žuvies padėtį ir vandens augmeniją tiesiai į mobilųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį. Mobilus lengvas ir vartotojui draugiškas Deeper Pro+ gali būti naudojamas žūklėje nuo kranto, liepto, tilto, valties ir k.t

Tai ypatingai universalus sonaras puikiai tinkantis ir poledinei žūklei.

Kranto GPS režimas

Deeper Pro+ išmanusis sonaras turi integruotą didelio tikslumo GPS modulį kuris suteikia galimybę savarankiškai sukurti pamėgto vandens telkinio batimetrinį dugno žemėlapį net žvejojant nuo kranto. Visi sukurti žemėlapiai yra archyvuojami, todėl bet kuriuo metu turėsite galimybę peržvelgti išsaugotą žemėlapį ir pasirinkti efektyviausią žvejybos vietą.

Ši funkcija suteikia galimybę detaliai ištyrinėti dugno struktūrą ir pasirinkti optimaliausias priemones sėkmingai žvejybai.

Deeper Pro+ išmanusis sonaras taip pat palaiko valties režimą kuris suteikia galimybę sukurti batimetrinį žemėlapį naudojant išmaniojo telefono gaunamus GPS duomenis.

Poledinė žūklė

Deeper PRO+ sonaras puikus įrankis jūsų poledinės žūklės arsenale. Išmanioji Deeper programėlė atvaizduoja tradicinį poledinės žūklės sonaro stulpelį kurio dėka galėsite stebėti tai kas vyksta po ledu realiu laiku. Poledinės žūklės režimas padalina programėlės ekraną į dvi dalis: kairėje - tradicinis poledinės žūklės sonaro stulpelis, dešinėje - standartiniai sonaro rodmenys, ši funkcija leidžia patogiai stebėti masalo ir žuvies judėjimą po ledu.

Priartinimo funkcija leidžia susikoncentruoti ties aktualiu gyliu kuriame yra žvejojama, taigi dabar matysite masalo ir žuvies judėjimą realiu laiku dar iš arčiau.

Pakuotės turinys:

Deeper Pro+ sonaras, USB kabelis, neopreninis dėkliukas, 2 tvirtinimo varžtai, trumpasis vartotojo vadovas, saugaus naudojimo vadovas, neperšlampamas krepšys, telefono dėklas.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę