Prekių katalogas

Siurblys robotas iRobot Roomba S9+

Greitas pristatymas 7-28 d.d.

Prekės kodas 333696

1 289,00 €
53,71 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 288,58 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 327,25 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 365,92 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 456,15 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 391,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 443,26 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 327,25 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 391,70 €
Charakteristikos
GamintojasiRobot
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas60 dB(A)
Dulkių siurblio tipasRobotas
Surinkimo talpa, l +0,6
Įkrovimo laikas3 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-Fi ryšysTaip
Dulkių maišelio/surinktuvo talpa0.6 l
Baterijos garantija12 mėnesių
Šoninis šepetysYra
ValdymasWi-Fi
SpalvaJuoda
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Siurblys robotas iRobot Roomba S9+
1 289,00 €
Naujasis siurbimo robotas Roomba® s9+ su Clean Base ™ automatine šiukšlių išsiurbimo stotimi pakelia roboto naudojimo patogumą į naują lygį – šiukšlės iš roboto konteinerio automatiškai išsiurbiamos į šiukšlių maišelį, esantį Clean Base stotyje, kurio pakanka yra 30-čiai siurbimo ciklų, taigi šiukšlių konteinerio išpurtymu nereikia rūpintis iki dviejų mėnesių. Aukščiausios kokybės trijų pakopų valymo sistema naudoja dvigubus daugiafunkcinius guminius velenus ir 10 kartų* galingesnę siurbimo sistemą, skirtą valyti įvairiems grindų paviršiams.
 
Roomba s9+ robotas „mokosi“ Jūsų namų geografijos, susikuria žemėlapius ir prisitaiko prie Jūsų namų, naudodamas išmąniąją Imprint ™ žemėlapių sudarymo technologiją, leisdamas Jums kontroliuoti, kuriuos kambarius, ir kada reikia valyti. Kad ir kur esate, naudodamiesi iRobot HOME programėle, galite valdyti, kada, kur ir kaip robotas turi dirbti.
 
* Palyginti su Roomba® 600 serijos AeroVac ™ sistema.
 
Pasikrovimo stotis su vidaus išsiurbimo sistema
 
Rūpinasi valymu nuo pradžios iki pabaigos. Automatiškai išsiurbia roboto šiukšlių konteinerį į vienkartinį maišelį, kurio pakanka iki 2 mėnesių, taigi nereikia rūpintis šiukšlių išpurtymu ilgą laiką.
 
Galingas siurbimas
 
Nauja, ypač galinga siurbimo sistema užtikrina iki 10 kartų galingesnį siurbimą*.
 
* Palyginus su Roomba® 600 serijos AeroVac ™ sistema.
 
 
 
iAdapt 3.0 navigacinė sistema su vaizdine lokalizacija
 
Patentuota „iAdapt® 3.0“ navigacija su vSLAM® technologija leidžia robotui užfiksuoti įvairius objektus Jūsų aplinkoje, ko pasekoje sklandžiai ir efektyviai išvalyomos visos grindys. Robotas sukuria vizualius orientyrus, kad galėtų sekti, kur jis buvo ir kur jis dar turi valyti.
 
Geriausias rinkoje, turint naminių augintinių*
 
Mūsų aukščiausios kokybės 3-etapų valymo sistema pakelia, siurbia ir filtruoja orą, surenka visus nešvarumus, esančius ant grindų, ne tik dulkes, bet ir naminių gyvūnų plaukus, taip pat alergenus ir dulkes, kurių plika akimi nematome. Didelio efektyvumo HEPA filtras pagamintas iš specialios medžiagos, kuri sulaiko 99% pelėsių, žiedadulkių, dulkių erkių, šunų ir kačių alergenų.
 
* Remiantis siūlomu IEC pluošto paėmimo testu, lyginant su Shark, Neato, Ecovacs, iLife, bObsweep robotais.
 
Du guminiai velenai sukuria aukščiausią valymo kokybę
 
Kiekvienas velenas yra unikaliai suprojektuotas su guminiais protektoriais, kurie prisitaiko prie skirtingų grindų tipų – nuo kietų grindų iki kilimų tokiu būdų surenkamos visos šiukšlės – nuo mažų dalelių, pvz., dulkių ir alergenų, iki plaukų, smėlio, trupinių ir kitų didelių šiukšlių.
„Roomba, išvalyk dabar virtuvę“
 
Mėgaukitės laisvų rankų valdymu su Alexa įgalintais įrenginiais ir Google padėjėju. Roomba išmoksta Jūsų namus, prisimena kur ir kokie yra kambariai, ir tuomet, naudodma Imprint ™ Smart Mapping technologiją, prisitaiko, kaip geriausiai išvalyti Jūsų namų gindis.
 
Robotas žino, kur yra Jūsų virtuvė, o kur miegamasis, tad naudodami iRobot HOME aplikaciją, galite pasirinkti kuriuos kambarius, norite valyti.
 
Amazon, Echo, Alexa ir visi susiję logotipai yra Amazon.com, Inc., arba jos filialų prekių ženklai.
 
Google Home yra Google LLC prekės ženklas.
 
Kiti Roomba svarbiausi ypatumai
 
Wi-Fi® ryšys, kampinis šepetys, nuotolinis valdymas, patentuota Dirt Detect nešvarumų aptikimo technologija, išmanioji Imprint navigacinė sistema, automatinis pasikrovimas ir darbo tęsimas, darbas ant kilimų ir kietų grindų.
Pirkėjų atsiliepimai apie prekę