Prekių katalogas

Dulkių siurblys - robotas Dreame Bot W10 su savaiminio išsivalymo stotele

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2024235

825,99 €
34,42 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 825,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 825,99 €, eilinės įmokos suma – 34,42 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 170,20 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 186,72 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 228,02 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 269,32 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 228,02 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 269,32 €
Charakteristikos
GamintojasDREAME
FunkcionalumasSauso ir drėgno valymo
Dulkių siurblio tipasRobotas
Surinkimo talpa, l +0,45
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-FiWi-Fi IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz
Siurbimo galia4000 Pa
Akumuliatoriaus talpa6400 mAh
Akumuliatoriaus tipas +Li-ion
SpalvaBalta
Galia +55 W
Prekės kategorijaDulkių siurbliai robotai
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys - robotas Dreame Bot W10 su savaiminio išsivalymo stotele
825,99 €

Intensyvus ir pastovus siurbimas

Su dviem besisukančiomis šluostelėmis ir 4 000 Pa* maksimalaus siurbimo galia W10 tuo pačiu metu pašalina nešvarumus ir sunkiai įveikiamas dėmes. Besisukančios šluostės veikiamos  10 N (niutonų)* spaudimo, kurios sukasi 180 kartų per minutę*, tokiu būdu užtikrinama, kad dėmės bus kruopščiai nušveistos.

*4 000 Pa, 10 N (niutonų), 180 kartų per minutę: Bandymai atlikti Dreame laboratorijoje, faktinis veikimas skirsis priklausomai nuo skirtingų namų aplinkos.


Automatinio džiovinimo sistema apsaugo nuo pelėsio.

Kai siurbimo ciklas baigiamas ir W10 paskutinį kartą grįžta į stotelę, šluostės nuplaunamos ir džiovinamos karštu oru, kad būtų išvengta pelėsio ar bakterijų augimo.


Kai šluostės susitepa, W10 automatiškai grįžta į stotelę. Pagalvėlės apipurškiamos vandeniu ir greitai sukasi prieš mažus griovelius, kad pašalintų nešvarumus. Tuo tarpu stotelės apačioje esantis antgalis nuneša nešvarų vandenį į nuotekų baką, kad būtų išvengta kryžminio užteršimo.


W10 atnaujina savo žemėlapį 12 kartų* greičiau nei ankstesni modeliai, nes atnaujinta LiDAR pagrindu sukurta SLAM navigacijos sistema – net ir tamsoje. Taip pat sukuriami sistemingi valymo takai ir išsaugoma iki 3 aukštų planų.

*12x: palyginta su Dreame Bot serija ir išbandyta Dreame laboratorijoje. Faktinis našumas skirsis priklausomai nuo skirtingų namų aplinkos.


Dvi 4 litrų talpos vandens rezervuarai, kurių vienas skirtas švariam vandeniui, o kitas nešvariam, nebereikia dažnai pildyti ar išpilti. Su didžiule 6400 mAh baterija W10 vienu įkrovimu išvalo iki 300 m².

*300 m²: išbandyta Dreame laboratorijoje, faktinis veikimas skirsis priklausomai nuo skirtingų namų aplinkos.


W10 išvalo sienų  kampus geriau dėl savo D formos dizaino. Šoniniai šepečiai surenka šiukšles iš kampų. Tuo tarpu galingas 4000pa siurbimas ir 19,2 cm didelis volelis dar efektyviau pašalina nešvarumus ir dulkes.


Ultragarsinis kilimų aptikimas užtikrina, kad W10 iš anksto atpažintų kilimą ir suplanuotų maršrutą pagal esamą valymo režimą. Vakuminiu režimu W10 automatiškai padidina maksimalų įsiurbimą, kai aptinka kilimą. Kitais režimais W10 apeina kilimus.


Kai W10 nubraižo jūsų namo aukšto planą, galite jį padalinti į kambarius ir programėlėje nustatyti individualų valymą, o ne kiekvieną kartą valyti visą namą.


Programoje pasirinkite iš 3 režimų – siurbimo, plovimo ir „viskas viename“ valymo – ir sukurkite idealų valymo seansą. Išvalykite kilimus, išplaukite vonios kambarį arba išsiurbkite ir nušluostykite kietas grindis.


Naudodami Amazon Alexa tiesiog pasakykite žodį, kad jūsų namai būtų automatiškai išvalyti.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę