Prekių katalogas

Rankinis dulkių siurblys Cecotec Conga Rockstar Micro 15000 Clean&Car

Greitas pristatymas 1-7 d.d.

Prekės kodas 2024218

109,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 27,00 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 29,20 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 34,70 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 40,20 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 34,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 40,20 €
Charakteristikos
GamintojasCecotec
FunkcionalumasSauso siurbimo
Dulkių siurblio tipasRankinis
Surinkimo talpa, l +0,2
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Krovimo trukmė4 val.
Siurbimo galia20 KPA
Akumuliatoriaus talpa2500 mAh
Įtampa, V14,8 V
Baterijos veikimo laikasIki 30 min
Akumuliatoriaus tipas +Li-ion
Galia +200 W
Prekės kategorijaRankiniai dulkių siurbliai
Įtampa +14.8 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.


 

Inovacijos Jūsų namams

CECOTEC – tai tvirtas ispaniškas prekinis ženklas, kuris specializuojasi namų apyvokos daiktų gamyboje. CECOTEC nuolat ieško intelektualių ir novatoriškų sprendimų, kaip pritaikyti savo produktus prie besikeičiančių vartotojų poreikių.

CECOTEC tikslas gaminti ir tobulinti namų prietaisus, kurie turi pagerinti žmonių gyvenimą. CECOTEC pristato platų savo produktų asortimentą nuo robotų dulkių siurblių, virtuvės robotų, gruzdintuvų, indų, poilsio ir fitneso prekių iki programuojamų puodų.

CECOTEC atpažinsite pagal specializuotus prekinius ženklus kiekvienai produktų grupei.
Nuo 1995 m. CECOTEC siūlo kokybiškus ir patikimus produktus, pritaikytus prie kintančių žmonių poreikių. CECOTEC prekių vartotojai puikiai įvertino produktus pasižyminčius geru kainos ir kokybės santykiu.


 
CECOTEC įsipareigoję sau ir savo klientams: nuolat diegti naujoves ir visuose gaminiuose naudoti pažangiausias technologijas. Visi produktai yra aprūpinti maksimaliomis saugumo priemonėmis.CECOTEC vertybės yra:

- Siūlyti tik kokybiškus produktus .
- Žmogaus artumas, suasmenintas dėmesys vartotojui.
- Aplinkosaugos požiūriu tvarios verslo praktikos kūrimas. CECOTEC gaminiai garantuoja mažesnį elektros suvartojimą.
- Nuolatinis tobulinimas, siekiant pasiūlyti intelektualiausius ir novatoriškiausius sprendimus.


CECOTEC filosofija

Pagrindinis CECOTEC tikslas yra pasiūlyti vartotojams unikalius gaminius, kuriems sukurti atsižvelgiama į naujausias rinkos tendencijas ir reikalaujama iš savęs geriausios kokybės.

Patogumas ir saugumas - CECOTEC rūpinasi net mažiausiomis detalėmis - nuo gaminio projektavimo iki garantinio aptarnavimo. Taip CECOTEC užtikrina savo gaminiams pridėtinę vertę. Kadangi CECOTEC rūpi jūsų savijauta ir patogumas, jie tobulėja kiekvieną dieną, kad galėtų padėti Jums išsirinkti idealų prietaisą namams.

 

 


Rekomenduojamos prekės

 
Rankinis dulkių siurblys Cecotec Conga Rockstar Micro 15000 Clean&Car
109,99 €

Rankinis dulkių siurblys su Digital Brushless varikliu ir puikia siurbimo galia.

Skaitmeninė bešepetė technologija su pažangiausiu bešepetėliu skaitmeniniu varikliu, užtikrinančiu didesnį greitį, mažesnį triukšmą ir prailginantį dulkių siurblio tarnavimo laiką.

Su daugiafaze sistema garantuoja maksimalų efektyvumą.

„ForceSonic“ technologija su maksimalia 200 W galia. Išsiurbkite visų rūšių nešvarumus ir palaikykite savo namus visada švarius, padidindami 20 kPa siurbimo galią.

Jame yra skaitmeninis valdymo ekranas, leidžiantis akimirksniu matyti likusią bateriją ir naudojimo rėžimą.

Du darbo režimai, Eco ir Turbo, pritaikyti jo naudojimui kiekvienai aplinkybei. Ekologinis režimas maksimaliai prailgina akumuliatoriaus įkrovą, o rezultatai yra nepriekaištingi, o Turbo režimas pašalina sunkiausius nešvarumus.

Dėl Cyclonic System technologijos maksimalus efektyvumas per visą naudojimo laiką. Jame yra naujausi siurbimo pasiekimai, skirti dalelėms atskirti išcentrine jėga.

Akumuliatorius 14,8 V sistema su nuimamu 2500 mAh 14,8 V ličio jonų akumuliatoriumi, kuris užtikrina autonomiškumą iki 30 minučių.*

Antialerginė sistema: turi didelio efektyvumo filtrą.

Jokių laidų ir jokių krepšių: absoliutus patogumas po ranka. Galite visiškai laisvai išsiurbti savo namus ar transporto priemonę.

200 ml talpos bakas lengvai ir higieniškai ištuštinamas.

Jame yra priedas apmušalams ir priedas baldams/ kampams.

Yra 12V automobilinis pakrovėjas.

Ergonomiškas dizainas ir sumažintas svoris patogiam ir lengvam naudojimui.


Pirkėjų atsiliepimai apie prekę