Informacija
Prekių katalogas

Dulkių siurblys – šluota ELECTROLUX PQ91-ANIMS

Greitas pristatymas 1-4 d.d.

Prekės kodas 3016709

254,99 €
10,62 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 339,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 339,00 €, eilinės įmokos suma – 14,13 €.
Taisymo pratęsta garantija + 2 metai 61,10 €
Taisymo pratęsta garantija + 3 metai 68,75 €
Taisymo pratęsta garantija + 4 metai 76,40 €
Taisymo pratęsta garantija + 5 metai 94,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 81,50 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 91,70 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 2 metai 68,75 €
Taisymo pratęsta garantija įmonėms + 3 metai 81,50 €
Charakteristikos
GamintojasElectrolux
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas76 dB
Dulkių siurblio tipasSauso siurbimo į konteinerį
Surinkimo talpa, l +0,3
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Krovimo trukmė4 val.
Svoris, Kg3.74 kg
Akumuliatoriaus talpa2100 mAh
Įtampa, V25.2
Baterijos veikimo laikasiki 55 min
Akumuliatoriaus tipas +Li-ion
Variklio filtras +Plaunamas
SpalvaPilka
Įtampa +25.2 V
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Prekės kategorijaDulkių siurbliai šluotos

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.


Dulkių siurblys – šluota ELECTROLUX PQ91-ANIMS
254,99 €

YPATYBĖS

  • Greitai nuimamas šepetys
  • Li-Ion baterija - ilgesnis veikimas ir geresni valymo rezultatai
  • Šviesdiodinės lemputės „DustSpotter™“
  • Savaime stovinti konstrukcija : Uniklai konstrukcija leidžianti patogiai pastatyti siurblį Jums atliekant kitus darbus
  • „BrushRollClean™“ technologija


Pure Q9 - išskirtinio dizaino „Electrolux“ dulkių siurbliai pasižymintys ne tik savo išvaizda, bet ir valymo ypatumais. Lengvi, manevringi ir galingi belaidžiai dulkių siurbliai yra skirti valyti namus su malonumu.


Paimkite. Eikite. Darbas atliktas.

Lengvas laikyti, galingas dulkių siurblys „du viename“ yra skirtas valyti namus be jokių pastangų.


„Grab & Go“ įkrovimas

Lengva paimti nuo įkroviklio ir naudoti bei vėl įdėti krauti.


Išskirtinė naudojimo trukmė

Iki 55 minučių trukmės veikimo laikas (naudojant režimu MIN)


Valymas ritininiu šepečiu

Visi plaukai ir plaušeliai išvalomi vienu mygtuko spustelėjimu.

Pirkėjų atsiliepimai apie prekę