Prekių katalogas

Dulkių siurblys robotas VIOMI SE/V-RVCLM21A

Greitas pristatymas 1-2 d.d.

Prekės kodas 3014018

219,99 €
9,17 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 219,99 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 219,99 €, eilinės įmokos suma – 9,17 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 44,60 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 49,00 €
Taisymo pratęsta garantija +4 metai 60,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 71,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 60,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 71,00 €
Prekės savybės
GamintojasXiaomi
FunkcionalumasSauso siurbimo
Triukšmingumas72 dB
Dulkių siurblio tipasRobotas
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Wi-FiTaip
Siurbimo galia2200 Pa
Akumuliatoriaus garantija12 mėn
Akumuliatoriaus talpa3200 mAh
Ratukai +Gumuoti
Galios reguliavimas +Taip
Baterijos veikimo laikasiki 120 min
Akumuliatoriaus tipas +Li-ion
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Variklio filtras +HEPA
Nuotolinis valdymas +Ne
Prekės kategorijaDulkių siurbliai

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys robotas VIOMI SE/V-RVCLM21A
219,99 €

Naujausios kartos dulkių siurblys / robotas Viomi SE  turi moderniausią lazerinį radarą, integruota siurbimo ir šlavimo sistema, kuri paliks grindis švarias ir blizgias. Jis efektyviai aplenkia visas kliūtis, o tvirtas didelės galios siurbimo variklis gali apdoroti visų rūšių purvą ir šiukšles.

Naujausios kartos lazerinis radaras turi 360 laipsnių nuskaitymo sistemą, leidžiančią tiksliai suplanuoti roboto darbą. Robotas gali lengvai ir greitai veikti net patalpose, kuriose yra daug kliūčių.

Robotas talpina iki 5 žemėlapių, todėl jis automatiškai prisitaikys prie erdvės ir efektyviai išvalys kiekvieną kambarį.

Programa leidžia suplanuoti iki 7 darbų, leidžiančių pasirinkti laiką ir patalpas, kurias reikia valyti. Be to, kiekviena programa suteikia galimybę nustatyti konkrečią siurbimo galią ir šlavimo lygį. Robotas gali valyti kiekvieną kambarį skirtingai, atsižvelgiant į poreikius ir nešvarumų lygį.

Ypač didelė 2200 Pa siurbimo galia suteikia neribotas galimybes. Robotas gali lengvai susidoroti su plaukais, maisto likučiais ir dulkėmis. Nepertraukiamo veikimo dėka jis užtikrina pakankamą šluostės drėgmę ir tuo pačiu geresnį valymą. Vandens srautas valdomas pagal poreikį, galima rinktis iš trijų lygių.

Novatoriška Y-Mopping 2.0 sistema imituoja daugkartinį rankinį valymą. Priklausomai nuo užteršimo tipo, robotas pats pasirinks tinkamą režimą. S formos maršrutas leidžia efektyviai valyti ir greitai pašalinti dulkes ir nešvarumus nuo paviršių.

Robotas gali įveikti kliūtis ir lengvai patekti į bet kurią patalpą. Jis gali lengvai įveikti visas kliūtis iki 2 cm aukščio. Robotas aptinka kilimus, kuriais prietaisas gali važiuoti.

Robotas leidžia nustatyti valymo zonas naudojant programą. Laisvė pasirinkti sritis ir kambarius leidžia visiškai pritaikyti valymą jūsų namams. Be to, sistema leidžia įsirengti virtualias sienas ar draudžiamas vietas, kad dulkių siurblys judėtų tik tam tikrose vietose. Viomi SE palaiko 11 skirtingų kalbų. Kalbą galima pakeisti per kelias sekundes tam skirtoje programoje.


Dulkių siurblys po iškrovimo pradės valymą tiksliai toje pačioje vietoje. Kai akumuliatorius išsikrauna, prietaisas nustos veikti ir grįš į įkrovimo stotį, o įkrautas - grįš į ankstesnę vietąKlientų atsiliepimai apie šią prekę