Prekių katalogas

Dulkių siurblys - šluota Dyson V8 Animal +

Delivery time on 2021 08 05

Prekės kodas 2013453

349,00 €
14,54 € x 24 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 349,00 €, kai SB lizingas sutartis sudaroma 24 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 349,00 €, eilinės įmokos suma – 14,54 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 67,82 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 74,80 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 109,70 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 92,25 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 109,70 €
Prekės savybės
GamintojasDyson
FunkcionalumasSauso siurbimo
Dulkių siurblio tipasElektrinės šluota
Surinkimo talpa, l +0,54
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
Baterijos veikimo laikasIki 40 min
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Gylis224 mm
Variklio filtras +HEPA
Plotis250 mm
SpalvaPilka/Violetinė
Aukštis1244 mm
Svoris2,61 kg

Dulkių siurbliai sparčiai tobulėja, o pastaruoju metu ,,ant bangos“ dar vienas dulkių siurblių tipas – elektriniai siurbliai - šluotos.
 

Laidinis ar akumuliatorinis?


Renkantis elektrinę šluotą vienas iš svarbiausių dalykų yra apsispręsti, laidinio ar belaidžio prietaiso norite. Kiekvienas turi savų pliusų ir minusų, todėl reikia gerai apgalvoti, kuris pasirinkimas geriausias jums.
Laidinis prietaisas visada turės tokį pranašumą kaip: neribotas elektros šaltinis. Tai reiškia, kad naudotojas galės valyti tiek kiek norės ir tikriausiai pats prietaisas turės galingesnį variklį. Be to, tokie modeliai yra pigesni. Tokio tipo šluotų minusas yra tas, kad naudotojas, kaip ir su paprastu dulkių siurbliu, gali valyti ribotu darbo spinduliu. Didelė dalis žmonių renkasi siurblį šluotą dėl galimybės jį lengvai nešioti, todėl modeliai su laidu yra mažiau paklausūs.
Belaidė šluota greitam ir lengvam valymui visada bus geriausias pasirinkimas. Vartotojai neturės nerimauti dėl valymo ploto apribojimų, o įkrovimo laidas gali būti lengvai atjungtas. Vis dėlto, reikia apgalvoti kiek laiko šluota gali veikti, ir kiek laiko ji kraunasi. Prietaisas su silpnesne baterija bus mažiau naudingas. Renkantis belaidį prietaisą, veikimo laikas ir pakrovimo laikas yra du faktoriai į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Dauguma modelių veikia apie 15-20 min. Žinoma, yra modelių kurie gali veikti 40 min. ir ilgiau, tačiau jie kainuos brangiau.

Dydis ir svoris

Kas padaro šluotas tokias lengvas? Kompaktiškumas ir lengvas dizainas. Jei prietaisas persunkus, tada kils nepatogumų bandant jį pakelti ar padėti į spintą. Kai kurie geriausi modeliai yra tokie lengvi ir subalansuoti, kad vartotojas gali juos naudoti aplink lubų kampus, ar kitose aukštose vietose.

Modelis „2 in 1”
 
Du viename modeliai yra tokie, kuriuose atsikabina dalis mechanizmo, norint naudoti siurblį kaip rankinį.  Ne visos šluotos turi šią funkciją, todėl ji turi pranašumą renkantis pirkinį. Su rankiniu siurbliu lengvai pašalinsite nešvarumus nuo baldų, spintelių, sofos ir sunkiai prieinamose vietose.   
 
Valymo paviršius
 
Dauguma siurblių šluotų yra tinkami kelių paviršių valymui, tačiau geriausiai veikia valant kilimines dangas. Jei ieškote modelio kilimų valymui, derėtų paieškoti tokio prietaiso, kuris turėtų šepetį. Kietiems paviršiams reikėtų ieškoti šluotos be šepetėlių. O jei norite valyti skirtingus paviršius, reikia modelio kuris turi šepetį, tačiau jį norit galima išjungti.

 

Filtrai

Standartinis filtras


Tokie filtrai siurbliuose naudojami jau seniai. Oras praeina per kelis filtrus. Filtrų skaičius ir kokybė gali labai skirtis priklausomai nuo siurblio. Didesnis filtrų skaičius reiškia geresnį oro filtravimą, todėl verta į tai atkreipti dėmesį renkantis.

HEPA filtras


Jei norite užtikrinti geriausią oro kokybę savo namuose, tuomet reiktų ieškoti šluotos su HEPA filtru. Šie filtrai sulaiko įvairių formų užterštumo daleles net 99% efektyvumu. Tai padaro juos labai patrauklius žmonėms, kurie turi problemų su alergijomis ar astma.

Lifetime filtras


Renkantis siurblį šluotą, vartotojas turi galimybę pasirinkti naudoti keičiamus filtrus arba ilgalaikį filtrą. Tokio filtro privalumas yra tas, kad jis tarnaus ilgai, o tai taupo pinigus ir laiką, nes naudotojui nereiks gaišti laiko perkant naują filtrą.


Dulkių siurblys - šluota Dyson V8 Animal +
349,00 €

Be laido. Be apribojimų. Didžiausia įsiurbimo galia.


  • Visų tipų grindims.
  • Gilesnis kilimų valymas.
  • Kruopštus kietų grindų valymas.
  • Sulaiko alergenus, išpučia švaresnį orą.
  • Papildomi antgaliai naminių gyvūnų turėtojams.
  • Iki 40 minučių veikimas neprarandant siurbimo galios.


Valymo šepetys su tiesiogine pavara

Valymo šepetys su tiesiogine pavara įstumia šerelius gilyn į kilimą, taip išvalant įsisenėjusius nešvarumus. Yra 150% galingesnis už „Dyson V6 Animalpro+“ dulkių siurblio valymo šepetį.


Veikimą užtikrina skaitmeninis „Dyson V8“ variklis

„Dyson“ skaitmeninis „V8“ variklis užtikrina didžiausią įsiurbimo galią, už bet kokį kitą šluotos tipo belaidį siurblį.


Visapusiška prietaiso filtravimo sistema

Sulaiko alergenus ir išpučia švaresnį orą už tą, kuriuo kvėpuojate.


„2 Tier Radial™“ ciklonų technologija

15 ciklonų, išsidėsčiusių dviem eilėmis, veikdami paraleliai, pagreitina oro srautą, sulaikydami smulkiausias dulkeles.


Iki 40 minučių veikimas, neprarandant įsiurbimo galios

„Dyson V8 Absolute“ belaidžio dulkių siurblio veikimą užtikrina patobulinta nikelio kobalto aliuminio baterija, suteikianti iki 40 minučių veikimą, neprarandant siurbimo galios (iki 25 minučių su motorizuotais grindų valymo antgaliais).


Maksimalaus veikimo režimas

Paslinkite jungiklį, norėdami įjungti maksimalaus veikimo režimą. Iki 7 minučių padidintos galios įsiurbimas sudėtingoms užduotims atlikti.


Transformuojasi aukštai esančių daiktų valymui

Lengvos konstrukcijos ir ergonomiškas - patogiam valymui nuo grindų iki lubų.


Transformuojasi į rankinį siurblį

Visi „Dyson“ belaidžiai dulkių siurbliai greitai persidaro į rankinius siurblius greitam ir patogiam valymui ten, kur reikia Jums.


Naujas higieniškas šiukšlių išmetimo mechanizmas

Nešvarumai išmetami į šiukšlių dėžę vienu judėsiu.


Patogi įkrovimo stotelė

Stotelė skirta prietaiso įkrovimui, siurblio ir papildomų antgalių laikymui. Įkrovimas ir laikymas reiškia, kad prietaisas visada pasiruošęs darbui.

Klientų atsiliepimai apie šią prekę