Prekių katalogas

Dulkių siurblys-šluota Cecotec CONGA IMMORTAL EXTREME 37 V H2O PLUS

7-14 d.d.

Delivery time on 2020 07 05

Prekės kodas 336004

139,99 €
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 30,20 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 33,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 47,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 40,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 47,00 €
Prekės savybės
GamintojasCecotec
Kita2in1: pastatomas dulkių siurblys grindims ir rankinis dulkių siurblys viename prietaise
AntgaliaiKampai ir baldai
FunkcionalumasSauso siurbimo ir plovimo
Triukšmingumas75 dB dB(A)
Dulkių siurblio tipasPlaunantis
Surinkimo talpa, l +0,8
Įkrovimo laikas4-5 h
Dulkių talpos surinkimo tipasKonteineris
AprašymasGrindų plovimo priedas skirtas Cecotec H2O siurbliams parduodamas atskirai.
Siurbimo galia37 V
Akumuliatoriaus garantija12 mėn
Vamzdžio tipas +Teleskopinis metalinis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Variklio filtras +HEPA
SpalvaNerūdijančio plieno
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris3 kg

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys-šluota Cecotec CONGA IMMORTAL EXTREME 37 V H2O PLUS
139,99 €4 IN 1. VERTIKALUSIS SIURBLYS – ŠLUOTA SU PAPILDOMAIS PRIEDAIS
 
Šį siurblį pat galite naudoti jį kaip rankinį dulkių siurblį, o naudodami naująjį specialųjį „H2OClean“ priedą, galite valyti grindis drėgnu būdu ir tuo pačiu siurbti.
ULTRAPOWER TECHNOLOGIJA SU 37 V AKUMULIATORIUMI
 
Jis turi neįtikėtiną siurbimo galią, lyginant su analogiškais dulkių siurbliais „Cecotec“ sugebėjo sukurti galingą akumuliatorių, kurio galia iki 37 V, o tai reiškia didesnę autonomiją ir didesnę siurbimo galią nei bet kuris kitas panašus rinkoje esantis dulkių siurblys.
 


 
SURINKIMO SISTEMA
 
Į dulkių siurblį „Conga Immortal Extreme 37 V H2O Plus“ integruota cikloninė sistema, kuri įsiurbtas daleles atskiria išcentrine jėga. Ši sistema leidžia įsigyti dulkių siurblį, kuriame nenaudojami maišai, ir kuris laikui bėgant nepraras siurbimo galios.

 
 
DARBAS IKI 70 MINUČIŲ
 
Dėl „Cecotec“ akumuliatorių, kurių galia iki 37 V, technologijos Jūs gausite siurblį, kuris autonomiškai veikia iki 70 minučių. Tai leis jums išvalyti visą namą vienu kartu.
 


 
LIČIO JONŲ AKUMULIATORIUS
 
Mes naudojame ličio jonų akumuliatorius, dėl to mes žymiai sumažiname dulkių siurblio svorį, kad jį būtų galima naudoti kaip rankinį dulkių siurblį. Jis pakraunamas dvigubai greičiau nei kito tipo akumuliatoriai.
 


 
HEPA FILTRAS
 
„Conga Immortal Extreme 37 V H2O Plus“ turi HEPA filtrą, kuris sugeria visas dulkes, žiedadulkes ir alergenus, kad jūsų namai visada būtų švarūs ir gaivūs, net jei esate alergiški.
 
 


2 VEIKIMO REŽIMAI
 
Su rankenoje esančiu valdikliu pasirinkite vieną iš 2 režimų:  ECO režimas, skirtas taupyti akumuliatorių ir „Turbo“ režimas, specialiai sukurtas didžiausiems nešvarumams ir kilimams siurbti.

 

 
MOTORIZUOTAS ŠEPETYS
 
Į antgalį įmontuotas motorizuotas šepetys, su kuriuo jis pasiekia išskirtinius rezultatus net siurbdamas nešvariausias grindis. Šį šepetį lengva nuimti ir išvalyti, o tai siurblio priežiūrą daro lengvesne.
 


 
YPATINGAI TYLUS

Siurblio triukšmingumas tik 75 dB, tai daug mažiau nei bet kuris kitas rinkoje esantis dulkių siurblys su panašia siurbimo galia. Siurbliu netaps problema naudotis bet kuriuo paros metu.
 
 

 
VISIEMS PAVIRŠIŲ TIPAMS
 
Mes norime, kad jūsų namas būtų švarus, nesvarbu kokios grindys pas jus namuose bebūtų. Todėl šis siurblys yra paruoštas siurbti visų rūšių paviršius, kuriuos galime rasti namuose, ir minkštus, ir kietus. Siurblys taip pat turi du priedus, kurie palengvina kampų ir baldų valymą.
 

 
ŠVIESOS DIODAI
 
Įsiurbimo galvutėje įmontuotas LED žibintai, kurių pagalba matysite prasto apšvietimo vietose ir kampuose, pavyzdžiui, po baldais ar lovomis. 


Klientų atsiliepimai apie šią prekę