Prekių katalogas

Dulkių siurblys su vandens filtru THOMAS AQUA PET&FAMILY

1-2 d.d.

Delivery time on 2020 07 16

Prekės kodas 128743

259,99 €
26,00 € x 10 mėn.*
Pavyzdžiui, skolinantis 259,99 €, kai sutartis sudaroma 10 mėn., be pradinio įnašo, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma - 0%, administravimo mokestis – 0%, sutarties mokestis – 0%, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma - 0%, bendra mokama suma - 259,99 €, eilinės įmokos suma – 26,00 €.
Taisymo pratęsta garantija +2 metai 51,80 €
Taisymo pratęsta garantija +3 metai 57,00 €
Taisymo pratęsta garantija +5 metai 83,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 2 metai 70,00 €
Keitimo pratęsta garantija + 3 metai 83,00 €
Prekės savybės
GamintojasThomas
Antgaliaiantgalis plyšiams, daugiafunkcis antgalis
Matmenys AxPxG48 x 39 x 55 cm
FunkcionalumasSauso siurbimo ir plovimo
Dulkių siurblio tipasTradicinis siurblys
Dulkių talpos surinkimo tipasVandens filtras
Laido ilgis8 m
Valymo spindulys11 m
Kilimų/gyvūnų plaukų antgalisTaip
Vandens rezervuaro talpa (l)1.8 l
Automatinis laido suvyniojimasTaip
Kietų grindų antgalisTaip
Siurbimo galia310 W
Ratukai +Guminiai
Vamzdžio tipas +Teleskopinis metalinis
Garantinis laikotarpis24 mėn.
Variklio filtras +HEPA 13
SpalvaOranžinė
Prekės kategorijaDulkių siurbliai
Svoris8 kg
Galia +1,7 kW

Visi sutiks, kad grindų valymas nėra maloniausias užsiėmimas. Tačiau daugumai vis dar sunku patikėti, kad varginantis dulkių siurbimas gali būti pakeistas autonominiu robotu. Robotų siurblių modelių daugėja, todėl susiduriama su pasirinkimo problema. Tinkamai pasirinktas robotas – siurblys privalo visiškai pakeisti rankinį grindų siurbimą namuose. Mes pateiksime kelis naudingus patarimus ieškantiems tinkamiausio varianto.

Šluojantis ar siurbiantis robotas?


Abu variantai turi savų pliusų ir minusų. Šluojantį robotą rinkitės mažose patalpose, pvz.: butuose, kuriuose dominuoja lygios grindys, nešasi minimalus purvo kiekis ir renkasi dulkės. Toks robotas yra tylesnis ir dažnai pigesnis. Tai - ekonomiškas pasirinkimas, nes robotas nėra galingas. Tačiau svarbu žinoti, kad tokio roboto nepakaks žmonėms turintiems besišeriančius naminius gyvūnus ar kilimus. Tokiu atveju reiktų rinktis siurbiantį robotą. Jis yra kur kas galingesnis. Jis puikiai susidoroja su kilimuose esančiais nešvarumais, naminių gyvūnų plaukais, jo ratai didesni, todėl gali įveikti net iki 2.5 cm slenksčius.
Nors dauguma siurblių robotų yra sauso valymo, tačiau galima rasti ir tokių, kurie turi dvejopą funkciją (sauso valymo ir plovimo).

Talpa


Kuo ji bus didesnė, tuo rečiau reikės valyti dulkių siurblį, todėl galėsite beveik pamiršti su siurbimu susijusius rūpesčius.

Valomas plotas


Ne visi siurbliai robotai gali įstengti išvalyti gana didelius plotus, kurie yra didesni nei 90 kvadratinių metrų. Įvertinkite kokio dydžio yra valomos patalpos, tai leis išsirinkti tinkamiausią dulkių siurblį. Pavyzdžiui, ekonominis siurblys robotas susidoroja su mažos kvadratūros plotais, o galingesnis su didesnės. Tačiau su didelės kvadratūros plotais per vieną valymo ciklą nesusidoroja nei tie, nei tie robotai. Tai priklauso ir nuo baterijos.


Veikimo laikas

Produktų aprašymuose galima rasti nurodymus kiek laiko veikia roboto baterija, todėl svarbu į tai atsižvelgti. Gera žinia ta, kad kai baterija pradės sekti, siurblys robotas grįš į krovimo stotelę. Tiesa, renkantis siurblį reikėtų pasidomėti ar jis turi funkciją leidžiančią jam tęsti darbą nuo tos vietos kurioje baigė siurbti.

Rankinis ar nuotolinis valdymas?

Didelis pliusas jei siurblys gali būti valdomas telefonu. Turint tokį robotą, jį galima valdyti esant bet kur mobiliosios programėlės pagalba. Pavyzdžiui, jei esate ne namuose, bet sužinote, kad netrukus atvyks svečiai, galite įjungti robotą nuotoliniu būdu, o jis išsiurbs namus savarankiškai iki pasirodant jums ir svečiams. Toks siurblys yra susietas su Wi-Fi ryšiu, o telefonu galima sukurti viso namo žemėlapį, kuriame nurodoma ką ir kur valyti.
Paprastesni robotai turi valdymo mygtukus ant korpuso. Tokiu atveju turėsite visada jį pajungti patys. Egzistuoja ir valdymo pulteliai, tačiau jais valdyti siurblį galėsite tik esant netoliese.
 

Papildomos funkcijos

Siurbliai robotai gali turėti valdymo pultelį, gali turėti specialų signalą, įspėjantį kad siurblys užstrigo ir t.t. Kai kurie siurbliai gali būti užprogramuojami kokias vietas turėtų valyti, ir kurių turėtų vengti. Jei Jūsų patalpose yra vietų nuo kurių siurblys gali nukristi, laiptų ar kitų vietų, nereiktų nerimauti, nes daugelyje siurblių yra sensoriai, apsaugantys nuvažiavimą nuo grindų paviršiaus. Taip pat, galima nustatyti siurblio darbo grafiką.
Alergiškiems ir sergantiems kvėpavimo ligomis žmonėms, rekomenduojame rinktis siurblius robotus su HEPA filtrais. Jie surenka smulkias dulkių daleles ir tokiu būdu jos nepatenka į aplinką.
Dulkių siurblys su vandens filtru THOMAS AQUA PET&FAMILY
259,99 €Dulkių siurblio Thomas Pet/Family ypatybės:
- Siurblys tinka tiek sausam, tiek šlapiam valymui
- Dvejopa filtravimo sistema – AQUA+ arba sausas „Higienbox“ – užtikrina efektyvų valymą
- Trijų lygių galios valdymas 


 
Plaunantis dulkių siurblys su vandens filtru THOMAS PET & FAMILY AQUA+ yra puikus pasirinkmas.  Gyvūnų mylėtojai  augintinio plaukus pašalins ne tik nuo kilimo, parketo ar kitokio tipo grindų, bet ir nuo baldų. Siurblyje turi specialią dėmių valymo sistemą.
Komplektacijoje esantys 3 skirtingi siurbimo antgaliai efektyviai išvalo gyvūnų plaukus namuose. Universalus ir kilimų antgalis gyvūnų plaukams. Kilimams skirtas antgalis, kuris maksimaliai surinks gyvūnų plaukus nuo kilimo. 
Universalumas -  įrenginys gali siurbti bei plauti kilimus ir kietąsias grindis, tokias kaip, laminatas, parketas, plytelės.


 


Siurblys puikiai tinka tėvam auginantiems vaikus, nes  siurblys galingai siurbia, o visos surinktos dulkės visos (99,99%) lieka konteineryje. Tokiu būdu namai lieka švarūs ir oras juose tampa gaivesniu ir nelieka jokio nemalonaus kvapo. Įrenginys puikiai susidoroja  susidoroja  su alergenais.
Plaunamas HEPA filtras užtikrina ilgaamžiškumą ir kokybiškai tarnauja ilgus metus, todėl filtrui užsiteršus paprasčiausiai užtenka jį trumpam pakišti po kranu ir jis vėl veiks kaip naujas.
Klientų atsiliepimai apie šią prekę